A Mosonmagyaróvár együttese érkezett hozzánk péntek délelőtt

A válogatott szünetben sem pihent együttesünk, a hétvége előtt még egy barátságos edzőmérkőzés várt csapatunkra.

Nem is kellett sokat várni az első gólra, Szalay a 20.percben helyezetbe cselezte magát, majd a jobb alsóba lőtt, megszerezve ezzel a vezetést. (1-0)

Hét perccel később Croizet passzolt Spoljaricnak, aki nagy erővel vette célba a kaput, Slakta szögletre tudott menteni.

A 34. percben Szabó adott kulcspasszt Szalkának, aki megszerezte az egyenlítő találatot a vendég együttesnek. (1-1)

Kevesebb, mint tíz perccel későbbn Szalay bal oldali szögletét Spoljaric csúsztatta meg, a játékszer Lesjak lába elé került, aki közelről nem hibázott. (2-1)

A első játékrész utolsó percében Croizet vette észre, hogy a vendég kapus kint áll, gyönyörű ívben emelte a labdát a hálóba. (3-1)

Dinamikus játék jellemezte a félidőt, sok helyzettel mindkét oldalon.

Csapatunk a második félidőre a következő összeállításban futott ki: Gyurján – Bedi, Csóka, Várkonyi, Todoroski – Sankovic, Soltész – Németh D,, Szendrei, Croizet – Sajbán.

Az 53. percben Németh Dániel próbálkozását mentették szögletre a mosonmagyaróvári védők.

Hét perccel később a vendég együttes is sort cserélt, a páylára érkezett: Heinrich, Deákovits, Horváth, Szendeff, Pataki, Tifan-Peter, és Gáncs.

Vezetődzőnk is cserélt, Croizet helyére Milovanovikj állt be.

A 76. percben Németh középre tett labdájára érkezett tökéletes ütemben Szendrei, aki közelről passzolt a hálóba. (4-1)

Tíz perccel később ismét Németh veszélyeztetett, azonban Heinrich odaért a próbálkozásra.

Hazai győzelemmel zártuk tehát a pénteki edzőmérkőzést.

Összeállítások (első félidő):

ZTE FC: Gyurján – Lesjak, Csóka, Várkonyi, Huszti – Bedi, Soltész – Szalay, Spoljaric, Croizet – Sajbán.

Mosonmagyaróvár: Slakta – Papp L., Deak, Papp Sz., Simita – Szalka, Végső, Vukasovic, Korbély – Szabó, Takács.

Összeállítások (második félidő):

ZTE FC: Gyurján – Bedi, Csóka, Várkonyi, Todoroski – Sankovic, Soltész – Németh D,, Szendrei, Croizet – Sajbán.