Klubunk elkezdte az erősítést a 2021/22-es szezonra, rögtön a legfontosabb a lépéssel.

A mai nap folyamán szerződést hosszabbítottunk vezetőedzőnkkel, Waltner Róberttel. A 43 éves szakember március 15-én vette át együttesünk irányítását és az elmúlt hat mérkőzés során szerzett tizenegy pontjával biztosította klubunk bennmaradását az NB I-ben. Az említett hat mérkőzés során csapatunk tizenkét gólt szerzett és csak hármat kapott. Legendánk 1+1 évre szóló kontraktust írt alá egyesületünkkel.

Vezetőedzőnk az első gondolatait is megosztotta a szerződéshosszabbítással kapcsolatban. „Nagyon boldog vagyok, hogy folytathatom az elkezdett munkát. Szeretnék bizonyítani és további sikereket elérni a szeretett csapatommal.

Waltner Róbert tehát a jövőben is a Zete sikereiért fog dolgozni.

Hajrá, ZTE!