Jobbnak bizonyult a hazai gárda

Az NB III. Nyugati csoportjának 15. fordulójában Koller Zoltán együttese a tabella 12. helyén álló, az előző szezonban még az NB II.-ben szereplő Budaörs otthonába látogatott.

Már a mérkőzés korai szakaszában, a 11. percben vezetést szerzett a fővárosi csapat Soltész Barnabás révén. (1-0)

A gólt követően mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, ám a játék főként a mezőnyben zajlott.

A 38. percben Papp Csongor kulcspasszát Olekszandr Koszovscsuk váltotta gólra. (1-1)

Egy perccel később Tóth Bence került ígéretes helyzetbe a kapunk előtt, aki nem hibázott, ezzel megszerezve a hazai együttesnek ismét a vezetést. (2-1)

A mérkőzés 81. percében Klausz Ádám volt eredményes, góljával beállítva a végeredményt. (3-1)

Fiataljaink a 16. fordulóban, november 6-án 11 órakor fogadják a Csornai SE csapatát.

Budaörs – ZTE FC II. 3-1 (2-1)

Budaörs: Tóth G., Tóth A., Jász (46’ Erdey), Ferkó, Horváth (63’ Csillag), Szamosi (74’ Klausz), Khiesz, Tóth B. (63’ Gula), Vida, Soltész, Popov (46’ Halácsi).

ZTE FC II.: Németh, Jóna, Gergely, Dóczi, Boros, Koszovscsuk (46’ Bedővári), Varga (83’ Fábián), Papp (83’ Sipőcz), Baloteli (35’ Bedő), Kryvotsiuk (25’ Murár), Kámi.