Pont nélkül maradtunk Tatabányán

Az NB III. Nyugati csoportjának 30. fordulójában nehéz feladat várt Koller Zoltán csapatára, hiszen a bajnokesélyes Opus Tigáz Tatabánya vendégei voltak vasárnap késő délelőtt.

A mérkőzést a hazaiak kezdték nagyobb lendülettel, azonban az első ígéretes helyzetre a 20. percig kellett várni, amikor Letenyei Zalán beadására Molnár Tibor érkezett, próbálkozása a kapu mellé érkezett.

A 40. percben ismét veszélyes támadást vezetett a tatabányai együttes, a középre tett labdára Letenyei érkezett, aki a hálóba bólintotta a játékszert. (1-0)

A félidőben már nagyobb helyzetet egyik csapat sem tudott kidolgozni.

A második játékrészben főként mezőnyjáték zajlott, mindkét csapat próbálta feltörni az ellenfél védekezését.

A 78. percben Szegleti Gergely lőtt közelről a kapuba, melyet Németh Ervin bravúrral hárítani tudott, a kipattanó labdát Árvai Dániel passzolta a bal alsó sarokba, azonban a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.

A mérkőzés végéig a hazai csapat kiegyensúlyozottan védekezett, így sikerült nekik otthon tartani a három pontot.

Fiataljainkra hétközi forduló vár, április 12-én 16 órakor a Balatonfüredi FC csapatát fogadják Zalaegerszegen.

Opus Tigáz Tatabánya – ZTE FC II. 1-0 (1-0)

Opus Tigáz Tatabánya: Lóth, Árvai (80’ Kocsis), Kovács (68’ Forró), Krupánszki, Szegleti, Katona, Hajas (68’ Márton), Szegő (80’ Hadobás), Molnár, Székely, Letenyei (90’ Németh A.).

ZTE FC II.: Németh E., Jóna (64’ Balabás), Sebestyén, Dóczi, Király, Bedővári, Varga, Bedő (82’ Mulasics), Csóka, Kryvotsiuk (46’ Dobos), Kámi (82’ Dézsenyi).

Fotó forrása: Opus Tigáz Tatabánya