A Mol Fehérvár FC csapatától érkezik az U21-es válogatott csapatkapitánya

Szendrei Norbert 2000.03.27-én született Nyíregyházán. Gyermekkorában szülővárosában futballozott, majd 12 évesen a Budapest Honvéd csapatához került. Itt végigjárta az utánpótlás együtteseket és már 18 évesen bemutatkozhatott az NB I-ben. A következő években a kispestiek alapembere lett, tavaly nyáron pedig szerződtette őt a fehérvári klub.

A mögöttünk álló idényben Norbi húsz mérkőzést játszott piros-kék színekben, mostantól pedig klubunkat erősíti. "Bennem nagyon pozítiv érzések vannak, a tárgyalások eleje óta azt éreztem, hogy a klub nagyon szeretett volna engem, én pedig nagyon szerettem volna csatlakozni a Zetéhez. Nagyon várom, hogy csatlakozzak a társaimhoz és velük edhezessek, de sajnos ez a következő pár hétbe még nem tud bekövetkezni, mert jelenleg még zajlik a rehabilitációm és csak 2-3 hét múlva érek el abba a fázisba, amikor már a pályán tudom folytatni a felkészülést. Így nyilván rosszul jön ki a lépés, mert eltelik körülbelül másfél hónap, mire tétmeccsen is bizonyítani tudok. Az idei, első Zete szezonomtól pedig azt várom, hogy az első hatban végezzünk és szeretném minél több góllal és gólpasszal erősíteni az együttest." - mondta honlapunknak Norbi. 

Szendrei Norbert négy éves szerződést írt alá a klubunkkal. 

Névjegy:

Név: Szendrei Norbert

Születési idő: 2000.03.27.

Poszt: Középpályás

Eddigi klubjai: Budapest Honvéd, Mol Fehérvár FC