A sportigazgató nem fogadta el klubunk szerződés hosszabbítási ajánlatát

Az 54 éves szakember 2018 nyarán csatlakozott csapatunkhoz és az elmúlt három évben megannyi közös sikert élhetett át egyesületünkkel. Fontos szerepet töltött be abban, hogy a klub kiharcolja NB I-es tagságát, illetve meg is tartsa azt az elmúlt két szezonban.

Habár egyesületünk mindent megtett annak érdekében, hogy a sportigazgató továbbra is a klub kötelékeiben maradjon, a szakember mégis más klubnál folytatja karrierjét.

Távozásáról egyesületünk elnöke, Végh Gábor is nyilatkozott.

Köszönjük az elmúlt három év munkáját! Sajnálom, hogy a jövőben már nem dolgozik velünk, de a Zete nem lehet B opció! Bízom benne, hogy megtalálja számításait és örömmel emlékszik vissza a közösen elért sikerekre.

A sportigazgató pótlásáról pedig az alábbiakat mondta Végh Gábor.

Mivel szóbeli megállapodásunk volt a folytatásról, ezért váratlanul ért a helyzet engem is, de rögtön elkezdtünk dolgozni azon, hogy megfelelően pótóljuk őt. Az élet nem állhat meg, töretlenül dolgozunk a szakmai stábbal az erősítéseken. Hamarosan további igazolásokat jelentünk be!

 

Hajrá, ZTE!