Magabiztos győzelem!

ZTE FC II - Balatonfüred SC
3 - 0  (1-0)

Az első félidő jó játékot hozott, mindkét fél alakított ki helyzeteket, melyek közül a játékrész utolsó percében Zimonyi ki is használt egyet. Papp kapott labdát a kaputól 25 méterre középen, kiugratta Zimonyit, aki nem tétlenkedett és 16 méterről a jobb kötő pozíciójából kilőtte a hosszú sarkot! (1-0)

A második félidőben vezetésünk tudatában is maradt a gólratörő játékunk és Zimonyi remek teljesítményének köszönhetően tovább növeltük előnyünket. Molnár szerzett labdát az ellenfél térfelén, amellyel egyből indította a bal oldalon száguldó Semedot, aki ellenfelét megverve laposan tálalt középre és az érkező Zimonyi 4 méterről a kapuba passzolt! (2-0)  Ha pedig egy üzlet beindul, pár perccel később ismét Semedo cselezgetett a tizenhatoson belül és ügyesen továbbította a labdát az üresen álló Zimonyihoz, aki 10 méterről a bal felsőbe lőtt, ezzel beállítva a végeredményt! (3-0)

Összességében remek teljesítménnyel sikerült megszereznünk a 3 pontot és nyugodtan készülhetünk az esztendő utolsó bajnoki mérkőzésére.

ZTE FC II: Köcse - Földvári,  Sebestyén,  ®ivko, Semedo - Németh, Simó (70' Csóka) - Molnár (78' Szántó), Tajti (86' Szökrönyös), Papp - Zimonyi (86' Abért)

Balatonfüredi FC: Keserű - Géringer, Nagy Z. (81' Laurinyecz), Csikós, Markó (62' Tamás), Tetézi (81' Emperger), Schillinger (70' Imre), Burucz, Szalai, Bartha, Bene (81' Radács)

Gólok: 45' 63' 70' Zimonyi