Fiataljaink a Kaposvári Rákóczi FC csapatát fogadták

Az NB III. Nyugati csoportjának 13. fordulójában a Kaposvári Rákóczi FC látogatott Zalaegerszegre.

A 12. percben Papp Csongor került ígéretes helyzetbe, szép egyéni akció után éles szögből lőtt kapura, azonban a vendégek hálóőre magabiztosan fogta.

Alig 5 perccel később Mayer Milán távoli lövésénél kellett résen lennie Németh Ervinnek.

A 38. percben egy védelmi hibát követően Bíró Dominik lőtte ki a jobb felső sarkot. (0-1)

Az első játékrész hajrájában ismét egy védelmi hibából adódóan duplázhatott Bíró Dominik. (0-2)

Két gólos vendég vezetéssel vonultak szünetre a csapatok.

A 60. percben Németh Ervin bravúrosan hárította a kaposvári együttes szabadrúgását.

A 72. percben Boros Zsombor végezhetett el szabadrúgást húsz méterről, beadására Klausz Milán érkezett, aki fejjel továbbította a labdát a hálóba. (1-2)

Az utolsó percekben Varga László előtt adódott lehetőség az egyenlítésre, erős lövése a felső kapufát találta el.

A következő fordulóban az ETO Akadémia csapatát fogadja Koller Zoltán gárdája október 26-án, szerdán 13.00-kor.

ZTE FC II. – Kaposvári Rákóczi FC 1-2 (0-2)

ZTE FC II.: Németh, Dóczi, Király, Klausz (88’ Fábián), Boros, Koszovscsuk (59’ Bedő), Baloteli (69’ Murár), Papp, Kryvotsiuk (59’ Varga), Kámi (69’ Bedővári), Gergely.

Kaposvári Rákóczi FC: Mikler, Heil, Pintér M. (66’ Zvara), Pintér N. (83’ Kocsis), Bíró (78’ Zólyomi), Mayer, Szederkényi, Ekker, Horváth, Gál, Böndi.