Nagyarányú vereség a fővárosban

Az NB III. Nyugati csoportjának 19. fordulójában Koller Zoltán együttese a Kelen SC otthonában lépett pályára.

A mérkőzést dominánsabban kezdtük, azonban a letámadások rend szerint elakadtak.

A hazai együttes többször próbálkozott kontrákkal, de gól egyik helyzetből sem született.

Különösebb esemény nélkül vonultak szünetre a csapatok.

Az első gólig az 54. percig kellett várni, Vass Benjámin tört kapura, aki nem hibázott. (1-0)

A 65. percben Oláh László növelte kettőre a hazaiak előnyét. (2-0)

Hat perccel később Vert Tamás ért bele szerencsétlenül a labdába, amely megtévesztette Gyurján Mártont. (3-0)

A rendes játékidő utolsó percében Rónaszéki Botond próbálkozott, ezzel beállítva a végeredményt. (4-0)

A szezon utolsó fordulójában az újonc, Zsámbéki SK vendégei lesznek fiataljaink, december 4.-én 13 órakor.

Kelen SC – ZTE FC II. 4-0 (0-0)

Kelen SC: Köcse, Egyed, Borbély (91’ Babinszky), Németh (82’ Simon), Kádár, Pintér, Rétyi, Angyal – Tóth (46’ Vass), Kulánda (46’ Rónaszéki), Oláh (82’ Tímári), Szalai.

ZTE FC II.: Gyurján, Gergely (70’ Vert), Dóczi (46’ Bolla), Király, Klausz, Boros, Kovács (65’ Kámi), Koszovscsuk (81’ Györe), Baloteli (65’ Jóna), Papp, Kryvotsiuk.