Öt kapott és egy lőtt gól idegenben

Vasárnap kora délután Bicskén lépett pályára második csapatunk, melynek átlagéletkora ismét húsz év alatt volt.

A hazai együttes gyorsan átvette a kezdeményezést és a 12. percben, egy szabadrúgást követően Bozsoki került helyzetbe, aki megszerezte a bicskeiek vezető gólját. (1-0)

A 26. percben a középpályán vesztettünk labdát, Németh János pedig megduplázta a bicskei gárda előnyét. (2-0)

Alig négy perccel később ismét egy középen elvesztett labdát követően Kovács Péter tört kapura, ezzel beállítva a 3-0-ás félidei eredményt. (3-0)

Sajnos a második félidőt sem kezdtük jól. Az 53. percben a hazaiak végezhettek el szögletet, Bozsoki Imre pedig magabiztosan fejelt a hálóba. (4-0)

A 70. percben szép egyéni akciót követően, Hirman Kristóf növelte öt gólosra a különbséget. (5-0)

Hét perccel később csapatunk veszélyeztette a bicskei kaput, Fábián Kristóf révén szépítettünk. (5-1)

Fiataljaink legközelebb szeptember 25-én, vasárnap, 11 órakor lépnek pályára, amikor a Mol Fehérvár FC II. csapatát fogadják hazai környezetben.

Bicskei TC – ZTE FC II. 5-1 (3-0)

Bicskei TC: Szűcs, Gaszner, Németh J. (64’ Szokolay), Dencinger (77’ Lakatos), Kovács P., Savanya (46’ Varga), Lencsés (64’ Pekowski), Kincses (53’ Hirman), Vékony, Bori, Bozsoki.

ZTE FC II.: Németh E., Jóna (81’ Péterfi), Bolla (46’ Dóczi), Gergely, Vert (74’ Töttő), Kryvotsiuk, Bedővári, Bedő, Fábián, Papp (63’ Koszovscsuk), Kámi (46’ Murár).