ZTE FC II. - MOL Fehérvár FC II.
3-2 (0-1)

Fontos három pontot szereztek fiataljaink!

Az első félidőben a fehérváriak kezdtek agilisabban és ennek eredményeként, egy jogos tizenegyesből meg is szerezték a vezetést. (0-1) A mieink bár helyzetekig eljutottak, ebben a játékrészben nem sikerült betalálniuk a piros-kékek kapujába.

A második félidőben felpörgették a játékot tehetségeink, és hamar jött is az egyenlítés a szünetet követően. Szalay Szabolcs először egy büntetőt értékesített magabiztosan. (1-1)

Nem tartott sokáig az öröm, egy balszerencsés helyzet után ismét tizenegyest rúghattak a fehérváriak és újra előnybe kerültek. (1-2) A vendég gólt követően frissített vezetőedzőnk és a cseréknek köszönhetően fölénybe is került csapatunk. Az újonnan pályára lépő Fehér Barnabás egyenlített (2-2), majd a 88. percben Szalay Szabolcs szabadrúgásával sikerült kivívnunk a győzelmet. (3-2)

Az elmúlt hetek nehézségei után megérdemelt sikert ért el együttesünk!

Csapatunk összeállítása: Gyurján- Czuczi, Földvári, Sebestyén, Hegedűs- Kámi, Kovács, Szökrönyös- Szalay (89’ Abért), Németh D. (61’ Fehér B.), Papp L. (61’ Csóka)

Gólszerzők: Szalay ’47, ’88, Fehér ’84 ill. Elek ’33, Papp ’51.