4-2-re nyert a fővárosi csapat

Korán vezetést szerzett a vendégcsapat, rögtön az ötödik percben egy felívelés után Szilágyit találta meg a labda, aki a hosszú sarokba helyezett. 0-1

Középkezdés után Fehér játszotta meg gyönyörűen Bekét, aki a kapussal találta magát szemben, de nem találta el a kaput. Pár perccel később szépen bontottuk le a BVSC védekezését egészen kapusunktól indítva az akciót, a végén Babati került lövő helyzetbe és centikkel vétette el a hosszú sarkot.

Ami nálunk kimaradt, az a másik oldalon bement és ellenfelünk rögtön második lehetőségéből gólt szerzett. Balról játszottak meg a közepén kilépő Kokenszkyt, aki rávitte Németh Ervinre a labdát és magabiztosan növelte az előnyt. 0-2

A második találat megfogta a csapatot és ekkor növelhette volna előnyét a listavezető, azonban Németh Ervin több esetben is remekül hárított!

Sajnos azonban a félidő végén egy jobb oldali akció után már három gólos volt a hátrányunk, Frőhlich fejezete be góllal a sárga-kékek támadását. 0-3

Gólra gól - szokták mondani, pár perccel később sikerült szépíteni. Egy oldalszabadrúgást Babati tekert középre, Sebestyén felugrott a kapussal és a labda a gólvonaltól egy méterre álló Beke elé került, aki teljesen üresen érkezett. 1-3

Félidőben kettős cserét hajtott végre Mihalecz Péter, aki a felnőtt csapattal Felcsútra utazó Bozsik József helyett dirigált a mai napon.

A frissen pályára lépő emberek új lendületet adtak a csapatnak, és a hatvanhatodik percben sikerült egy gólra megközelíteni ellenfelünket. Babati húzott el a jobb szélen majd lőtte be a labdát a hosszún érkező Szökrönyösnek, aki határozottan lőtt a kapuba. 2-3

Felcsillant a remény, és egy pontrúgás után majdnem az egyenlítés is összejött, de sikerült a gólvonalról tisztázniuk a vendégeknek.

A mérkőzés végén egy bombagóllal eldőlt a három pont sorsa. Egy felívelés utáni lepattanó Filipovicot találta meg húsz méterre a kaputól, kapásból lőtt, a labda pedig a felső lécről vágódott a gólvonal mögé. 2-4

Ezzel a mérkőzés eldőlt, a maradék időben már nem forogtak veszélyben a kapuk.

Jövő héten megyei rangadóval zárjuk az évet, hiszen a Nagykanizsa csapata érkezik hozzánk! Hajrá, ZETE!

Mihalecz Péter - Rosszul kezdtük a mérkőzést, korán hátrányba kerültünk és ez rányomta a folytatásra a bélyegét. Ugyan megtudtuk közelíteni a második félidőben egy gólra a vendégeket, sőt volt labdánk az egyenlítésre is, de a végén egy bombagól megpecsételte a sorsunkat. Tanulni kell a mai mérkőzésből és a jövő héten szépen zárni ezt a felévet!

ZTE FC II - BVSC 2-4 (1-3)

Gól: Beke, Szökrönyös Z.

Németh - Jóna B., Bekő (Kámi), Sebestyén, Majnovics - Dóczi (Bolla B.) - Babati, Őr M. (Megyesi), Szántó (Szökrönyös Z.), Fehér B. (Csóka D.) - Beke