Zimonyi duplájával nyertünk az edzőmérkőzésen

Csapatunk hétfőtől külföldi edzőtáborban készül a következő szezonra. A keddi edzőmérkőzésen a szlovén másodosztályú NK Rogaska ellen játszottunk és arattunk győzelmet. A hazaiak számára pályaavatóval egybekötött mérkőzés volt, így egy elszánt, lelkes csapat ellen játszhatott Waltner Róbert legénysége.

Az első félidőben több nagy helyzetet alakítottunk ki, de sajnos egyiket sem sikerült értékesíteni. A hazai csapat viszont vezetést szerzett egy szabadrúgásgóllal és előnyüket meg is tartották az egész félidőben.

A szünetben sorcsere történt és fiatal játékosaink nagy elánnal léptek pályára. A 70. percben aztán megtört a jég és Zimonyi Dávid kiegyenlített. Csapatunk nem állt meg és pár perccel később egy remek Németh Erik passzt követően, a 23 éves támadó megszerezte a második találatát is.

A végeredmény tehát 2-1, holnaptól pedig ismét napi két edzéssel folytatódik a munka Roglában.

ZTE FC első félidő: Demjén – Bedi, Serafimov, Bobál, Gergényi – Sankovic, Halilovic – Babati, Tajti, Skribek - Koszta

ZTE FC második félidő: Gyurján – Kálnoki-Kis, Németh E., Sebestyén, Papp - Milovanovikj, Szökrönyös, Németh D., Szalay, Meshack - Zimonyi

Gólok: Zimonyi (2)