A ZTE Shopban minden szurkolónk megtalálja a neki tetsző ruhadarabot vagy ajándéktárgyat.

Folyamatosan frissülő árukészlettel várjuk kedves szurkolóinkat a ZTE Aréna déli oldalán található ZTE Shopban! Klubunk boltjában egyaránt találnak a mindennapokban is viselhető, sportosabb, illetve hétköznapi pulóvereket, melegítőfelsőket, pólókat, mezeket, nadrágokat felnőtt, illetve gyermek méretben, valamint a klubunkhoz kötődő ajándéktárgyakat. Kínálatunkban szerepel 2019-es ZTE-naptár, címer, bögre, toll, sapka, kitűző, mécses, kulcstartó, párna, táska, sál, de vásárolhatnak nálunk poharakat vagy akár hordozható töltőt is - és még mindent nem is említettünk.

Boltunkban péntekenként 14 és 17 óra, szombatonként 9 és 12 óra között, valamint a hazai bajnoki mérkőzéseket megelőzően egy órával várjuk Önöket. Csapatunk meccseire is válthatnak belépőt nyitvatartási időben, érdemes tehát felkeresni a ZTE Shopot!

Kérdés esetén várjuk hívásukat a +36-30-429-6796-es telefonszámon.