Tovább bővül a ZTE FC, melynek a keretein belül aktivitásra invitáljuk szurkolóinkat

A tavasz és a nyár folyamán átalakítást tervez klubunk a székházban, így örömmel tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy kibővül a Zete Shop és benne külön részt kap a régóta várt Zete Múzeum.

A mögöttünk álló évtizedek alatt megannyi értékes emlék gyűlt össze a Zetéről, amit nem csak egyesületünk, de szurkolóink is féltőn őríznek. Jelenlegi felhívással célunk, hogy ezeket az ereklyéket összegyűjtsük, rendszerezzük, majd kiállítsuk a futballkedvelő közönség számára. Külön öröm számunkra, amennyiben szurkolóink a klub első ötven esztendőjéből is felajánlanak ereklyéket, sálakat, mezeket, hisz ebből az időszakból kevés tárgyi emlék maradt fent számunkra.

Az egyesület április 5-től várja a szurkolói relikviákat egészen május 31-ig. A tárgyakat a Zete Shopban veszik át kollégáink, az átadásról pedig jegyzőkönyv készül.

Kérdés esetén, kollégáink a muzeum@ztefc.hu e-mail címen keresztül állnak rendelkezésetekre.