Hét gólt kaptunk a Komárom otthonában

Második csapatunk a hétközi forduló folyamán a Komárom VSE otthonában lépett pályára.

A 15. percben, egy középpályán elvesztett labda után Nagy Zalán verte meg védőjét, majd a büntetőterületen kívülről lőtt kapura, Németh Ervin lábbal csak beleérni tudott. (1-0)

Az első játékrészben nagyobb helyzet egyik csapat előtt sem adódott, egy gólos hazai vezetéssel vonultak az öltözőkbe.

A 49. percben egy szabadrúgást követően több hazai játékos is próbált kapura fordulni, de a helyzetet végül Horváth Marcell tudta gólra váltani. (2-0)

Az 54. percben háromra növelte előnyét komáromi gárda, miután egy szép egyéni akciót követően, a középre tett labdára Gelencsér György érkezett jó ütemben. (3-0)

A 67. percben kontrából érkezhetett a házigazda, Tóth Patrik találta el tökéletesen a játékszert, ami védhetetlen ívben csavarodott Németh Ervin hálójába. (4-0)

A 85. percben Nagy Lionel kapott kulcspasszt a kapu előtt, éles szögből lőtt a bal sarokba. (5-0)

Két perccel később ismét Nagy Lionel volt eredményes, egy védelmi hibát követően, teljesen üresen várhatta a labdát középen, nagy erővel lőtt a hálóba. (6-0)

Alig egy perc elteltével került veszélybe Németh Ervin kapuja, egy bal oldalról középre passzolt labda után Nagy Zalán kapott jó labdát, aki teljesen tisztán próbálkozhatott. Bár hálóőrünk jó irányba mozdult, hárítani már nem tudott. (7-0)

Koller Zoltán együttese október 2.-án, vasárnap javíthat hazai pályán, hiszen 11 órától a Tatabányai SC csapatát fogadják.

Komáromi VSE – ZTE FC II. 7-0 (1-0)

Komáromi VSE: Bánfalvi, Nagy T., Tóth Gy. (46’ Tóth P.), Köles (72’ Gelencsér R.), Jóna M. (46’ Szecsődi), Gelencsér Gy. (57’ Pulai), Horváth, Schiller, Sandal, Milos, Nagy Z.

ZTE FC II.: Németh, Bolla, Dóczi, Kámi (46’ Vert), Klausz, Boros (39’ Kryvotsiuk), Bedő, Baloteli (46’ Koszovscsuk), Murár (47’ Bedővári), Péterfi (77’ Jóna B.), Papp.