Megyei első osztályú ellenfelet kaptunk a Magyar Kupa 6. fordulójában.

Ma délelőtt sorsolta ki az MLSZ a Magyar Kupa 6. fordulójának párosításait, amelyben már az NB I-es együttesek is érdekeltek. A csapatokat Dunai Antal olimpiai bajnok, többszörös magyar bajnok és Magyar Népköztársasági Kupa győztes labdarúgó húzta ki.

A Ferencváros elleni, elhalasztott bajnokink szeptember 22-i pótlása miatt a mieink az eredetileg kijelölt szeptember 21-22-i hétvége helyett szeptember 25-én (szerdán) lépnek pályára. Ellenfelünk a Bács-Kiskun megyei első osztályban szereplő Kiskunfélegyháza lesz.

Az OTP Bank Liga és Merkantil Bank Liga csapatai még kiemeltek voltak a sorsoláson, tehát egymással nem kerülhettek össze.  A párharcok pályaválasztói az alacsonyabb osztályú együttesek. Azonos osztály esetén az elsőnek kihúzott csapat játszik hazai pályán. A továbbjutás egy mérkőzősen dől el; ha ez nem sikerül a rendes játékidőben, kétszer 15 perc hosszabbítás, majd tizenegyesek következnek - írja az mlsz.hu.

A teljes 6. forduló párosításai:

Érdi VSE (NB III)–DVTK (NB I)
Club Valnut Nádasd FC (megye II)–Soroksár FC (NB II)
Putnok FC (NB III)–Paksi FC (NB I)
Unione FC (megye I)–MTK Budapest (NB II)
Hódmezővásárhelyi FC (megye I)–Budaörs (NB II)
XII. Kerület Svábhegy FC (megye I)–Kazincbarcika (NB II)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd (NB I)
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencvárosi TC (NB I)
Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II)
Újfehértó SE (megye I)–FC Ajka (NB II)
Úrkúti Sportkör (megye I)–Vasas FC (NB II)
Eger SE (NB III)–MOL Fehérvár FC (NB I)
Kiskunfélegyházi HTK (megye I)–ZTE FC (NB I)
Sárvár FC (NB III)–DVSC (NB I)
Bonyhád VLC (megye I)–Puskás Akadémia FC (NB I)
FLAVUS Velence (megye I)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)
Edelényi FC (megye I)–BFC Siófok (NB II)
Kőrösladányi MSK (megye I)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
SBTC Kft. (megye I)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
Pilisi LK-Legenda Sport (megye I)–Kisvárda Master Good (NB I)
Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC (NB I)
ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
FC Hatvan (NB III)–Újpest FC (NB I)
Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Törökszentmiklósi FC (megye I)–Budafoki MTE (NB II)
Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Soltvadkerti TE (megye I)–Kaposvári Rákóczi FC (NB I)
Szarvasi FC 1905 (megye  I)–Thermal SPA Siklós FC (NB III)
Berettyóújfalui SE (megye I)–Szajol KLK (megye I)
Heves Therm Hevesi LSC (megye I)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
Tamási 2009 FC (megye I)–Tihanyi FC (megye I)
Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
ASR Gázgyár (megye I)–Makó FC (megye I)
SC Sopron (megye I)–WATI-Kecskéd KSK (megye I)
Csornai SE (megye I)–Tatabányai SC (megye I)
Villányi TC (megye I)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Pétervására SE (megye I)–Herold Trans Menfőcsanak (NB III)
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (megye I)–Credobus Mosonmagyarovár (NBII)
Nagyecsed RSE (megye I)–Nagybajomi AC (megye I)
Balatoni Vasas SE (megye I)–Kecskeméti LC (megye I)
Gönyű SE (megye I)–BKV Előre (NB III)
Kinizsi SK Gyenesdiás (megye I)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
Móri SE (megye I)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékséd SE (NB III)
Ajka Kristály SE (megye I)–Balkányi SE (megye I)
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
Sényő-Carnifex FC (NB III)–Jászberényi FC (NB III)
Sárisápi BSE (megye I)–Rákosmente KSK (NB III)
Berkenye SE (megye I)–Ózdi Kohász SC(NB III)
Egerszalók SE (megye I)–PMFC (NB III)
Viadukt SE-Biatorbágy (megye I)–Dunaújváros (NB III)
Bogács Thermálfürdő (megye I)–III. Ker. TVE (NB III)
Maglódi TC (megye I)–MVSC-Miskolc (megye I)
Olajmunkás SE Gellénháza (megye I)–Sárbogárd SE (megye I)
Szegedi VSE (megye I)–Bicskei FC (NB III)
Magyar Mélyépítő HSE (megye I)–Vép VSE (megye I)

/ megosztás