Mindkét félidőben egy-egy hazai gól született

Az NB III. Nyugati csoportjának 12. fordulójában Koller Zoltán együttese Balatonfüredre látogatott.

Az első játékrészben fiataljaink mezőnyfölényben játszottak, azonban a 26.percben Róth István lövése pattant szerencsétlenül, a labda pedig Németh Ervin hálójában kötött ki. (1-0)

A szünetig már nagyobb helyzet nem alakult ki, így egy gólos balatonfüredi vezetéssel ért véget az első félidő.

A mérkőzés második felében a balatonparti együttes kezdett jobban.

A 72. percben egy középpályán elpasszolt labdából kontrázhattak a hazaiak, a szélről középre beadott labdára érkezett jó ütemben Ott Márk és lőtt a hálóba. (2-0)

Második csapatunk a következő fordulóban a Kaposvári Rákóczi FC csapatát fogadja, október 16.-án 11 órakor.

Balatonfüredi FC – ZTE FC II. 2-0 (1-0)

Balatonfüredi FC: Erdélyi, Farkas, Eszlátyi, Szalai, Róth (84’ Szabó G.), Leidl (65’ Szabó B.), Lasz, Burucz, Tóth, Bene (65’ Ott), Géringer (79’ Imre).

ZTE FC II.: Németh, Safronov, Gergely, Klausz, Boros, Koszovscsuk (65’ Bedő), Huszti (85’ Király), Murár (65’ Kámi), Papp, Baloteli (72’ Varga), Kryvotsiuk (72’ Fábián).