Egy lőtt és négy kapott gól a hétvégi mérkőzésen

A 6. percben Boros Zsombor végezhetett el szabadrúgást, a labda azonban elszállt a kapu előtt.

A 16. percben Kámi Belián próbálkozott távolról, lövése a felső kapufán csattant.

A 18. percben egy bal oldali szögletet követően Árvai Dániel fejelt a hálóba. (0-1)

A vendég gárda azonban nem örülhetett sokáig a vezető gólnak, egy perccel később Mim Gergely egyenlített éles szögből. (1-1)

A 28. percben Kocsis Gergő adott jó labdát, Árvai Dániel kapásból Gyurján Márton kapujába lőtt. (1-2)

A félidő utolsó nagy helyzete Denys Kryvotsiuk előtt adódott, távoli lövését Balla Olivér hárította bravúrral.

Egy gólos vendég vezetéssel vonultak szünetre a csapatok.

Az 51. percben Boros Zsombor próbálkozhatott a büntetőterületen belülről, lövése azonban elakadt a védő lábában.

Az 58. percben több helyzet is adódott a tatabányai gárda előtt, az egyik lövés megpattant Gergely Botond lábán, Gyurján Márton pedig tehetetlen volt. (1-3)

Alig egy perccel később Katona Károly labdáját akadt el a blokkban, második próbálkozása a hosszúban kötött ki. (1-4)

A 83. percben Boros Zsombor lőtt távolról, a vendégek hálóőre magabiztosan fogta.

Fiataljaink követkető mérkőzése október 9.-én lesz, a Balatonfüredi FC otthonában lépnek pályára.

ZTE FC II. – Tatabányai SC 1-4 (1-2)

ZTE FC II.: Gyurján, Jóna (72’ Murár), Gergely, Dóczi (72’ Bedő), Klausz (79’ Baloteli), Boros, Koszovscsuk (84’ Bedővári), Papp, Mim, Kryvotsiuk (79’ Fábián), Kámi.

Tatabányai SC: Balla, Árvai (74’ Szél), Kovács, Krupánszki, Kocsis, Szegleti, Katona, Molnár (46’ Hajas), Angyal (56’ Biró), Székely, Forró (62’ Letenyei).