Érvényesült a papírforma

Az NB III. Nyugati csoportjának 27. fordulójában a tabella első harmadában álló Bicskei TC csapatát fogadták fiataljaink Zalaegerszegen.

Már a mérkőzés kezdetén kényszerű cseréhez kellett folyamodnia Csordás Csabának, amikor egy szerencsétlen ütközést követően Tajti Balázs maradt a földön. A játékost azonnal a helyi kórházba szállították. Mielőbbi gyógyulást kívánunk!

A 11. percben büntetőhöz jutott a vendég együttes, miután Sebestyén Lóránt volt szabálytalan. Sóron Tibor magabiztosan értékesített. (0-1)

A 33. percben Varga László próbálta meg kilőni a bal rövid sarkot, azonban Papp Zsombor bravúrral hárítani tudott.

Egy perccel később egy szögletet követően Sebestyén bólintott kapura, próbálkozása kevéssel ment fölé.

Egy gólos vendégelőnnyel vonultak szünetre a csapatok.

A második félidőt lendületesebben kezdte a bicskei együttes, nagy nyomást helyeztek csapatunkra.

Az 51. percben egy védelmi hibát kihasználva Marsa Levente passzolta a hálóba a játékszert. (0-2)

A 64. percben Kámi Belián távoli próbálkozása szállt nem sokkal a kapu mellé.

A mérkőzés hajrájában egy szögletvariáció után Lakatos Gergő állította be a végeredményt. (0-3)

Koller Zoltán együttesére feszített program vár a következő hetekben, három hét alatt öt mérkőzést játszanak. A soron következő fordulóban, március 29-én délután a Mol Fehérvár FC II. vendégeként lépnek pályára.

ZTE FC II. – Bicskei TC 0-3 (0-1)

ZTE FC II.: Németh, Jóna, Sebestyén, Király (75’ Dobos), Bedővári, Varga L. (82’ Fábián), Tullner (62’ Dóczi), Csóka (75’ Dézsenyi), Balabás (62’ Mulasics), Papp Cs., Kámi.

Bicskei TC: Papp Zs., Lakatos, Gaszner (76’ Hirman), Varga Sz. (32’ Lapos), Marsa (76’ Molnár), Sóron, Savanya, Gálfi (76’ Dencinger), Tajti (7’ Sipos), Vékony, Bozsoki.