A mai napon, együttműködési szerződést kötöttünk Zala megye legjelentősebb építőipari cégével, a ZÁÉV Építőipari Zrt-vel.

A patinás zalaegerszegi cég képviseletében Peresztegi Imre vezérigazgató hangsúlyozta, látják és érzékelik azokat az erőfeszítéseket, melyeket a klub tesz annak érdekében, hogy Zalaegerszegnek és Zala megyének ismét a régi fényében csillogó, NB I-es csapata legyen. A ma aláírt - egyelőre egyéves időtartamra szóló - szerződéssel e törekvés mellé szándékozik állni a ZÁÉV Zrt., mely így klubunk kiemelt támogatója lett.

A szerződés aláíráskor jelen volt Vígh László, térségünk országgyűlési képviselője és Balaicz Zoltán, Zalaegerszeg Megyei Jogú Város polgármestere, ezzel is hangsúlyozva az esemény jelentőségét, valamint a város és a megye klubunk melletti elkötelezettségét.