Nem úgy kezdődött a mérkőzés, ahogy végződött, egyenrangú ellenfelei voltunk a hazai csapatnak az első időszakban, igaz egy-két kontra és pontrúgás után már ekkor is veszélyeztettek a győriek. Ebben az időszakban még nekünk is volt válaszunk, Beke a kapufát is eltalálta, azonban gólt az ETO Akadémia szerzett. Gergényi mélységi átadását lesték le és játszották azonnal a védelem mögé, ahol a hazaiak szélsője a közepén érkező társához passzolt, akinek csak az üres kapuba kellett továbbítani a labdát. 1-0

Megfogott minket a kapott gól és Köcse védése kellett, hogy meccsben maradjunk, majd Beke és Fehér Barni is veszélyeztetett, de nem találtunk a kapuba.

A félidő végén aztán gyors gólváltás következett, a zöld-fehérek növelték előnyüket. Az alapvonalról becsúszva középre tette a labdát támadójuk és Köcse nagyon peches érintése után 2-0 lett az eredmény.

Középkezdés után Papp Laca tört be a 16-oson belülre, aki középre akart passzolni, de a hazai védő a beleütött a játékszerbe, így tizenegyest ítélt a játékvezető. Beke állt a labda mögé és magabiztosan értékesítette a lehetőséget! 2-1

A szépítés után rögtön le is fújta az első félidőt a játékvezető.

A második félidő elején Múcska mutatott be egy bravúros megoldást, a kapunak háttal, 17 méterről ballal célba vette a hosszú sarkot, Köcse későn reagált és a kapuban kötött ki a labda. 3-1

Tíz perccel később Tuboly két csel után 25 méterről lőtte ki a hosszú sarkot. 4-1

Biztos vezetése tudatában hátrébb húzódott az ETO és átadta a területet, így innentől ugyan megnőtt a labdabirtoklásunk és ennek köszönhetően több komoly helyzetet is sikerült kialakítani, de a gól nem jött, így nem tudtunk ennél közelebb kerülni ellenfelünkhöz! Sőt, az utolsó negyedóra elején tizenegyeshez jutott vendéglátónk és Múcska be is állította a végeredményt. 5-1

A héten két mérkőzés is vár fiataljainkra, szerdán a Sopron csapat érkezik hozzánk majd vasárnap irány Pápa. A hazai mérkőzésre a belépés ingyenes. Hajrá, Zete!

Bozsik József - Az első félidőben még tudtuk tartani a lépést a hazai csapattal, azonban a második félidő elején teljesen demoralizáló volt a két óriási hazai gól, onnan már nem volt visszaút!

Köcse - Huszti, Sebestyén, Gergényi, Papp Cs. - Őr M. (Jóna B.), Németh D. (Szántó) - Papp L. (Megyesi), Beke (Szökrönyös Z.), Milovanovikj - Borukov (Fehér B.)

ETO Akadémia - ZTE FC II 5-1 (2-1)