Három fontos ponttal tért haza NB III.-as csapatunk

Az NB III. Nyugati csoportjának 26. fordulójában a sereghajtó, Móri SE vendégeként léptek pályára fiataljaink. A két csapat legutóbbi találkozásakor 5-1-es zalaegerszegi győzelem született.

Koller Zoltán hosszú sérülést követően először számított kezdőként Sebestyén Lórántra és Csóka Dominikra.

A mérkőzést mindkét csapat lendületesen kezdte, azonban nagyobb helyzet egyik oldalon sem alakult ki.

A 18. percben Csóka Dominik pontos beadására érkezett Varga László, aki fejjel továbbított a kapuba. (0-1)

Öt perccel később Varga Balázs révén egalizálni tudott a hazai együttes. (1-1)

A félidőben több gól nem született.

A második játékrészt lendületesebben kezdte csapatunk.

A 67. percben Jóna Bence és Varga László játszottak össze, végül Jóna révén ismét a kék-fehérek kerültek előnybe. (1-2)

A mérkőzés hajrájában Németh Ervin ívelte ki a labdát a mezőnybe, ami Fábián Kristóf elé került, aki tökéletes ütemben fejelt a hálóba. (1-3)

NB III.-as csapatunkra március 26-án 13 órától ismét egy rangadó vár a Bicskei TC ellen hazai pályán.

Móri SE – ZTE FC II, 1-3 (1-1)

Móri SE: Meszlényi, Végvári, Erni, Szombati, Gosztonyi, Kovács (11’ Ferencz), Kuczi (79’ Szöllősi), Varga B., Sötét, Bozai, Jancsó.

ZTE FC II.: Németh, Jóna, Sebestyén, Bedővári, Dóczi, Fábián, Bolla, Varga L., Csóka (66’ Töttő), Dézsenyi (66’ Dobos), Kámi.