Egyetlen gól döntött

Vasárnap reggel Győrbe utazott második számú csapatunk, hogy fiataljaink összemérjék erejüket az ETO Akadémia együttesével az NB III. Nyugati csoportjának 33. fordulójában.

Az első félidő kezdeti részében védekezésre állt be csapatunk, labdakihozatalkor azonban sikerült nyomást gyakorolniuk a hazai együttesre.

A játékrészben két helyzetünk is adódott, az egyik Varga előtt, akinek Papp Csongor passzolt be szélről a játékszert, azonban a lövés mellé ment. Ezt követően az első vészelyes helyzet Papp Csongor előtt adódott, akit Kryvotsiuk ugratott ki, huszonhármasunk pedig a hazai védőt kicselezve rúgta közelről a kapusba a labdát.

Gól nélküli első félidő után vonultak a csapatok a szünetre.

A második félidő kevésbé indult eredményesen fiataljaink számára, az 57. percben sikerült a hazaiaknak megszerezni a mérkőzés egyetlen találatát: Kiss Balázs jobboldali beadására érkezett Hanzli, aki a hálóba jutatta a labdát. (1-0)

Sikerült tehát otthon tartania a három pontot az ETO Akadémia együttesének.

A következő mérkőzést hazai pályán játszák ifjú labdarúgóink, méghozzá szerda délután 17:00-kor!

ETO Akadémia: Sebők – Ignácz (Moharos), Papp M., Óvári, Tamás K., Németh O., Bencze (Balogh), Szabó T., Kiss B., Mitring (Bánáti), Hanzli

ZTE FC II.: Németh E. – Jóna (Csóka), Sebestyén, Dóczi (Bedő), Király, Bedővári, Varga L., Papp Cs., Kryvotsiuk (Balabás), Kámi, Tullner