Pont nélkül tértek haza fiataljaink

NB III.-as csapatunk a hatodik fordulóban az idei pontvadászatban azonosan 4 pontot szerzett, ám a jobb gólkülönbség okán a tabellán közvetlenül előttünk helyezkedő Caola SC Sopron otthonában lépett pályára.

A 4. percben egy jobb oldalról elvégzett pontrúgást követően Baloteli került helyzetbe, ezzel megszerezve csapatunk számára a vezetést. (0-1)

A 13. percben Kalász próbálkozása ment el Köcse kapuja mellett.

Négy perccel később Bokán kapott pontos passzt a bal szélen, a középre tett labdát Szabó lőtte egyből a hálóba. (1-1)

A 20. percben Kocsis tört be a kapu elé, ám rosszul találta el a labdát, így védőink menteni tudtak.

A 25. percben Mulasics próbálkozott távolról nagy erővel, lövése a jobb oldali kapufát érintve hagyta el a játékteret.

Egy perccel később Auer beadására érkezett jó ütemben Szabó és továbbította fejjel a kapu bal felső sarkába. (2-1)

Egy gólos hazai vezetéssel fordultak a csapatok a következő félidőre.

A  49. percben kontrából támadhatott a soproni együttes, Szabó veszélyeztetett ismét, Köcse lábbal tudott szögletre menteni.

A 69. percben Dóczi szabálytalankodott a tizenhatoson belül, így büntetővel következhettek a hazaiak. Szabó magabiztosan állt a labda mögé és szerezte meg önmaga, valamint csapata harmadik találatát. (3-1)

Két perccel később, bal oldali szögletet követően Kocsis bólintott a kapuba. (4-1)

A 81. percben Baumgartner lövését fogta Köcse.

A 84. percben csapatunk előtt adódott a mérkőzés utolsó nagy lehetősége, miután Balotelivel szemben szabálytalankodtak, tizenegyest ítélt meg a játékvezető. Dóczi vállalta el a büntetőt, Acsádi lábbal védeni tudott, így az eredmény már nem változott.

Az idény hetedik mérkőzésén a Komárom VSE csapata érkezik Zalaegerszegre, szeptember 9-én 13 órakor.

Caola SC Sopron – ZTE FC II. 4-1 (2-1)

Caola SC Sopron: Acsádi, Bokor, Baumgartner, Kalász (53’ Illés), Bokán (63’ Sipőcz), Balogh, Fendrik (63’ Szabados), Kocsis (81’ Ignácz), Auer, Reseterits, Szabó (81’ Kerekes).

ZTE FC II.: Köcse, Deme, Dóczi, Király, Varga (65’ Korógyi), Bodrogi, Mulasics (82’ Györe), Lengyel (82’ Molnár), Balabás, Kozári, Baloteli.

Fotó forrása: petix.hu