A második félidőben fordítani tudtak fiataljaink

Az NB III. Nyugati csoportjának 17. fordulójában a tabella negyedik helyén álló III. Kerületi TVE otthonában lépett pályára második csapatunk, ahol egyértelműen a hazai gárda tűnt esélyesebbnek. Koller Zoltán több visszajátszóval is számolhatott. Az ellenfél kezdőcsapatában helyet kapott megannyi, korábban élvonalban futballozó játékos.

Jobban kezdtük a mérkőzést, azonban a vezető találatot a 32. percben Barczi Dávid révén szerezte meg a fővárosi együttes. (1-0)

Több helyzet is kialakult, ám gól viszont nem esett az első játékrészben, így egy gólos hazai előnnyel vonultak szünetre a csapatok.

A második félidőt sokkal lendületesebben kezdtük, ezzel megzavarva az ellenfél védelmét, sok helyzet alakult ki jobb oldali beadásokból.

Egyenlítő gólunkra egészen a 74. percig kellett várni, Olekszandr Koszovscsuk magabiztosan lőtt a hálóba. (1-1)

Hat perccel később Boros Zsombor révén fordítani tudtunk, aki ezzel megszerezte szezonbéli ötödik találatát. (1-2)

Domináns játék jellemezte csapatunkat a vezető gól után, a végeredmény azonban már nem változott.

Fontos győzelmet arattak Koller Zoltánék, jelenleg a tabella 16. helyén állnak.

A következő fordulóban a Puskás Akadémia II. érkezik Zalaegerszegre, a szezon utolsó hazai bajnoki mérkőzésére.

III. Kerületi TVE – ZTE FC II. 1-2 (1-0)

III. Kerületi TVE: Kemenes, Hegedűs, Elek, Preklet (80’ Kokenszky), Egerszegi, Vankó, Kirják, Kozics (78’ Grabant), Schuszter (58’ Opavszky), Szalai, Barczi.

ZTE FC II.: Gyurján, Bolla, Dóczi, Király, Klausz, Boros, Kovács, Koszovscsuk (87’ Murár), Bedő (73’ Györe), Jóna, Kámi (65’ Kryvotsiuk).