Kojnok Zsolt villámgyors találata döntött

Hétközi forduló várt szerda délután fiataljainkra, ezúttal a Mol Fehérvár FC II. otthonába látogattak.

Már a mérkőzés első percében, a középkezdést követően vezetést szereztek a hazaiak, Babos középre ívelt labdáját Kojnok Zsolt továbbította a hálóba. (1-0)

A 9. percben dolgozta ki csapatunk az első nagyobb helyzetét, Papp Csongor próbálkozása szállt a kapu fölé.

A 20. percben Gyurján Márton hibáját Tóth Tamás használta ki, azonban a lehetőséget védőink blokkolni tudták.

Egy perccel később Kojnok veszélyeztetett, de Gyurján bravúrral hárítani tudott.

A 30. percben ismét Papp villant, a játékszer kicsivel kerülte el a kaput.

Három perccel később újra bravúros védést mutatott be kapusunk, ezúttal Pető Milán próbálkozásánál.

Egy gólos hazai vezetéssel vonultak szünetre a csapatok.

A 49. percben egy szögletet követően Horváth Ákos fejelt kapura, azonban a felsőlécről kifelé pattant a labda.

A 74. percben Horváth fejezte be egy fejes góllal a hazai együttes támadását, a játékvezető azonban les miatt érvénytelenítette a találatot.

A második játékrészben főként a mezőnyben zajlott a mérkőzés, nem sikerült feltörni a fehérvári védekezést, akik magabiztosan őrizték előnyüket a lefújásig.

Fiataljaink a következő fordulóban, április 2-án 11 órakor a Komárom csapatát fogadja Zalaegerszegen.

Mol Fehérvár FC II. – ZTE FC II. 1-0 (1-0)

Mol Fehérvár FC II.: Gergely, Lencsés, Kojnok (46’ Menyhárt), Babos, Molnár, Ambach (69’ Balogh), Tóth (80’ Cserkuti-Németh), Urbán, Horváth, Pető (46’ Husvéth), Berekali (46’ Gyenti).

ZTE FC II.: Gyurján, Jóna (64’ Dobos), Dóczi, Király, Tullner, Bedővári, Csóka, Fábián (46’ Varga), Balabás, Papp (46’ Bedő), Kámi (74’ Mulasics).

Kép forrása: molfehervarfc.hu