Összefoglaló: ZTE FC II - Tatabányai SC

Az NB III Nyugati csoportjának 35. fordulójában a Tatabányai SC csapatát fogadták fiataljaink hazai környezetben.

A mai keretünk tehetségeink mellett az első csapatban futballozó rutinosabb játékosokkal is kiegészült, ezzel segítve Bozsik József legénységét az eredményességben és a fejlődésben.

Már a mérkőzés legelején előnybe kerültünk, Zimonyi Dávid szerezte meg a vezetést egy tizenegyesnek köszönhetően (1-0), azonban nem örülhettünk sokáig, a 37. percben Soltész révén egyenlíteni tudtak a tatabányaiak. (1-1)

A szünet előtt ismét betaláltunk, Zimonyi Dávid másodszor is magabiztosan értékesítette a jogosan megítélt tizenegyesét. (2-1)

A pihenőben egy változtatásra szánta el magát vezetőedzőnk, Papp László váltotta Szalay Szabolcsot.

A második félidő is hasonló szellemben folytatódott, csapatunk okosan futballozva kézben tartotta az összecsapást.

A végeredményt végül a sérülésből visszatérő Könyves Norbert állította be a 79. minutumban. (3-1)

Fontos három pontot szerzett fiatal együttesünk és készülhet a hétvégi összecsapásra a Nagyatádi FC ellen.

Edzői értékelés

Bozsik József: Fontos három pontot szereztünk egy masszív Tatabánya ellen. Gratulálok mindenkinek! Holnap még lehet örülni, de utána már a Nagyatád elleni bajnokira kell koncentrálnunk, ami szintén életbevágó lesz!

Összeállításunk: Köcse - Czuczi, Kálnoki, Sebestyén, Gergényi - Kovács, Németh E. - Szalay, Könyves, Szánthó - Zimonyi

Pályára lépett még: Papp L. 46.