Klubunk minden tekintetben megfelel az NB I-es induláshoz szükséges követelményeknek.

Már csak három nap választja el csapatunkat a bajnokság újrakezdésétől, pénteken 20 órától a Kaposvári Rákóczi otthonában lépünk pályára az OTP Bank Liga 26. fordulójában. A zárt kapus találkozót az M4 Sport és az m4sport.hu élőben közvetíti, de honlapunkon, valamint Facebook- és Instagram-oldalunkon a megszokottnál is több helyszíni tartalommal jelentkezünk majd. A rajt előtti visszaszámlálásunk pedig főként interjúkkal zárul: hétfőn Márton Gábor vezetőedzővel, a napokban pedig Radó Andrással és Sallói István sportigazgatóval olvashatnak hosszabb interjút szurkolóink.

Célunk továbbra is az, hogy a ZTE FC a 2020/21-es szezonban is a legmagasabb osztályban szerepelhessen, ennek érdekében a pályán és azon kívül is mindent megteszünk. A Magyar Labdarúgó Szövetség Elsőfokú Licencadó Bizottsága az NB I-es licenc megadásához hiánypótlást kért klubunktól, aminek a hétfőn a lehető leggyorsabban eleget is tettünk. Szeretnénk megnyugtatni a szurkolóinkat, hogy mindössze egy formai hiba következtében nem kaptuk meg első körben a klublicencet, a ZTE FC minden tekintetben megfelel az NB I-es induláshoz szükséges követelményeknek. Ennek tudatában biztosak vagyunk abban, hogy a bizottság következő, június 10-i ülésén klubunk is megkapja az NB I-es licencet.