Reményeink szerint szerdán kezdhetjük meg a jegyek árulását.

Óriási az érdeklődés klubunk első hazai mérkőzése, a Ferencváros elleni bajnokira, és az arra vonatkozó jegyértékesítés kezdetével kapcsolatban. Klubunk – rajtunk kívül álló okok miatt – egyelőre nem értékesít belépőket a meccsre, legfrisseb információink szerint erre a Ferencváros kedd esti, Bajnokok Ligája-selejtezős visszavágója után kerülhet sor. Klubunk mindent megtesz, hogy mielőbb megkezdhessük a jegyértékesítést, és erről rögtön honlapunkon és Facebook-oldalunkon is tájékoztatjuk majd szurkolóinkat.

Addig is zajlik a bérletárusítás (a ZTE Shopban, nyitvatartási idő: hétfő-csütörtök 13.00-17.00, péntek 9.00-12.00), a bérletet vásárló szurkolóink így biztosíthatják helyüket az FTC elleni bajnokira is. Ráadásul öt szerencsés bérletvásárló a szerdán készülő csapatképen is szerepelhet.

A jegyvásárlás gyorsítása érdekében javasoljuk a szurkolói kártya kiváltását, amelyre munkaidőben, a titkárságon, 1000 forintért van lehetőség.