Ciprusi edzőtáborunk első edzőmérkőzést a Pafos FC ellen játszottuk.

Szerda délután a ciprusi első osztályban szereplő Pafos FC csapata ellen léptünk pályára.

Az első félidő összeállítása: Dombó - Szalay, Lesjak, Safronov, Bedi - Spoljaric, Németh D., Soltész - Vogyicsak (30' Huszti), Sajbán, Meshack

Nehezített körülmények között kezdte meg csapatunk a mérkőzést, hiszen a felázott pálya egyik együttes számára sem kedvezett, mégis sikerült hamar magunkhoz ragadni a vezetést: Szalay egy szabadrúgásból talált be, már a mérkőzés első tíz percében. (0-1)

A 15. percben Spoljaric tekerte szépen a kapura, a hazai hálóőr azonban hárítani tudott.

Hat percre rá azonban megérkezett egyenlítő találat, melyet Krot szerzett. (1-1)

Fél óra elteltével eszközöltünk egy cserét: Huszti érkezett a pályára, így Szalay Vogyicska helyére lépett fel.

A játékrész hátralévő részében nem született több gól, így 1-1-es állással vonultak szünetre a csapatok.

A következő kezdőcsapat lépett a pályára a következő félidőben: Gyurján -  Csóka, Várkonyi, Stefanos - Medgyes, Kiss B., Sankovic, Szendrei, Kovács B.- Croizet, Mance

A második játékrész kezdeti perceiben Szendrei fejelt a kapura, azonban veszélytelennek bizonyult a próbálkozás.

Az elkövetkező percekben a Pafos FC előtt is adódott lehetőség, nem született belőle gól, zalai csapatunk uralta a második félidőt.

Együttesünk második gólját Evangelou szerezte: fejjel jutatta a labdát a kapuba. (1-2)

Aztán megszületett a mérkőzés negyedik, s egyben csapatunk harmadik gólja: Mance talált be. (1-3)

A mérkőzés végéhez közeledve Croizet ívelt szépen szabadrúgásból a kapura, a játékszer azonban a kapus kezében landolt.

Győztesen zárult tehát csapatunk számára a ciprusi edzőtáborunk első felkészülési mérkőzése!