Putnok, Várady Béla Sportközpont. Vezette: Kovács J. (Becsédi, Bertalan).
KBSC: Somodi - Palmes, Heil, Fótyik, Mikló - Toma, Oltean, Krausz (Takács, 58.p.), Kanalos (Kiss, 73.p.) - Tóth, Lukács (Belényesi, 58.p.). Edző: Gálhidi György.
ZTE FC: Zöldesi - Kónya, Lesjak, Devecseri, Gergényi - Kiss, Bedi, -  Barczi (Balázs, 89.p.), Hudák, Babati (Madarász, 46.p.) – Horváth K. (Novák, 46.p.). Edző: Dobos Barna.
Sárga lap: Kónya (8.p.), Hudák (33.p.), Oltean (59.p), Heil (60.p.), Heil (91.p.)
Kiállítva: Lesjak (46.p.), Heil (91.p.)

A találkozó első negyedében egyik kapu előtt sem alakult ki veszélyes helyzet. Csapatunk valamivel többet birtokolta a labdát, a hazaiak pedig ellenakciókkal próbálkoztak.

26. perc: Tóth László végezhetett el szabadrúgást a kapunktól 18 méterről, csavart lövése centiméterekkel kerülte el Zöldesi kapujának jobb felső sarkát.
28. perc: Lesjak fejesgólját les miatt érvénytelenítette a játékvezető.
32. perc: Rövid átadásokkal épült fel a kazincbarcikai akció, melynek végén Tóth László került védőink háta mögé és kapusunk mellett megszerezte a hazaiak vezető gólját, 1:0!
37. perc: Babati szabadrúgása után Lesjak fejese elhalt Somodi kezében.
46. perc: 10 főre fogyatkozott  csapatunk, a játékvezető ugyanis egy kapu előtti kavarodás után Lesjaknak a piros lapot mutatta fel.
A szünetben kettős cserét hajtott végre Dobos Barna edző, Babatit és Horváth Krisztofert Novák és Madarász váltotta.
66. perc: Kiss Máté szögletét Novák Csanád magasra felugorva, gyönyörű fejessel juttatta a kapuba, 1:1!
68. perc: Takács beadásszerű lövése suhant el a kapunk előtt, majd nem sokkal később Zöldesi helyett a kapufa hárított.
91. perc: Ezúttal is kiállítást hozott a hosszabbítás, a második sárga lapja után Heil ballaghatott idő előtt zuhanyozni.

A találkozó végül döntetlennel zárult, a ZTE egyértelműen dicséretet érdemel küzdőképességéért, vesztett állásból, tíz emberre fogyatkozva is pontot tudott szerezni egy jó erőkből álló csapat otthonában. A kék-fehérek a második félidőben lelkesedéssel, sok futással kompenzálni tudták ellenfelük létszámfölényét, ehhez Dobos Barna félidőbeli cseréi is hozzájárultak.