ZTE FC II. - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak 2-2 (2-1)

Az NB III. Nyugati csoport 29. fordulójában a Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak együttese látogatott tehetségeinkhez.

Csapatunk jól kezdte a találkozót, a felnőtt keretből lejátszó Vass Patrik előbb a 19. percben szemkápráztató gólt szerzett (1-0), majd nem sokkal később közvetlen közelről pöckölt a vendégek hálójába (2-0). A gólpasszokat Szalay Szabolcs és Németh Dániel jegyezték.

Fiataljaink uralták a mérkőzést és szinte már zsebben érezhették a három pontot, azonban az első félidő vége előtt szépíteni tudott a kék-fekete alakulat. (2-1)

A szünetben változtatott Bozsik József, Vass Patrik helyett a tizenhét éves Csóka Dominik lépett pályára.

A második félidőben többször is végleg eldönthettük volna a mérkőzést, de az elmúlt találkozóinkhoz hasonlóan, ezúttal is nagy helyzeteket puskáztunk el a támadózónában.

A 87. minutumban jött a feketeleves, a vendégek egyenlíteni tudtak és ennek köszönhetően pontosztozkodással zárult az összecsapás. (2-2)

Összeállításunk: Gyurján – Czuczi, Bekő, Sebestyén, Semedo – Kovács, Vass, Szökrönyös – Szalay, Németh D., Papp L.

Pályára lépett még: Csóka, Kámi, Fehér B.