2-1-es győzelmet aratott csapatunk a Lendva együttese ellen

A szombati Zete Fieszta után vasárnap ismét megméretettés várt játékosainkra, ezúttal az NK Nafta csapata ellen, hazai környezetben.

A mérkőzés első játékrészében látszódott csapatunkon a fáradtság, ennek ellenére mindkét ZTE gól ebben a félidőben született.

A 37.percben fiatal játékosunk, Csóka Dominik talált a kapuba, egy Soltész szögletből. (1-0)

Négy perccel később Ikoba passzolt vissza az érkező Klausznak, aki a vendég kapuba jutatta a játékszert. (2-0)

Így két gólos előnnyel vonult csapatunk a szünetre.

A második játékrészben folytatódott a küzdelmes, harcias játék, azonban ebben a félidőben már csak egyetlen, méghozzá vendég gól született: Stepjan talált a kapunkba a 82. percben, ezzel kialakítva a mérkőzés végeredményét. (2-1)

Összeállítás:

ZTE FC: Gyurján - Baloteli, Tullner, Kovács B., Bedi - Soltész, Németh D., Milovanovikj - Klausz, Ikoba, Csóka D.

Második félidőben le: Gyurján, Bedi, Kovács B., Soltész, Ikoba, Milovanovikj, Csóka D. , fel: Köcse, Balabás, Cserép, Györe, Király, Lengyel, Deme