ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2015-2016 - Október

Szeged - ZTE FC 2:0

Megint nem úgy kezdődött a mérkőzés, ahogy azt szerettük volna, a Szeged már az első negyedóra végén megszerezte a vezetést, egy nagy védelmi hibát kihasználva. Pedig kezdeményezőbben kezdtünk, de megint rohanhattunk az eredmény után. Az első félidőben próbálkozások és helyzetek voltak, Gyagya hagyta ki a legnagyobb helyzetet a félidő végén.

Ha az első félidő rosszul indult...

0 hozzászólás

Gyirmót FC - ZTE FC 1:1

Csank János a Szappanos - Simonfalvi, Fodor, Gyagya, Bedi - Nagy, Szakály - Városi, Patvaros, Babati - Daru kezdőt küldte pályára Gyirmóton, a forduló rangadóján.

Tapogatózó játékkal indult a mérkőzés, majd mindkét kapusnak kellett nagy helyzetben védenie. Aztán az első félóra végén Simon Attila góljával vezetnek a házigazdák, a másik oldalon Patvaros ziccert hibázott... A hajrában még 1-1 helyzet, de az eredmény már nem változott.