ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2008-2009 - Október

ZTE FC - Újpest 2:2

Az Újpest elleni kezdőcsapat kijelőlésekor Csank János dolgát Botis sérülése nehezítette, így kényszerből Varga Róbert játszott Miljatovic mellett középső védőt. Az összeszokottság hiánya sajnos gyorsan felszínre tört, hiszen rögtön a meccs elején megszerezte a vezetést a vendégcsapat.
Ezt követően átvettük az irányítást, folyamatos nyomás alatt tartottuk az újpesti kaput, aminek eredményeként a félidő közepén Waltner egyenlített.

15 hozzászólás

Nyíregyháza - ZTE FC 1:1

Csapatunk a 12. forduló zárómérkőzésén Nyíregyházán lépett pályára, ahol Csank János fiai jól helytálltak, hiszen 1:1-es döntetlenre végeztek a nyírségiekkel.

Az első félidőben többnyire mezőnyjáték folyt a pályán, a kapuk előtt nem alakultak ki igazi gólhelyzetek.

25 hozzászólás

ZTE FC II - Tatabánya 1:0

Ma délután az a Tatabánya látogatott Zalaegerszegre, amely a legutóbbi nyolc mérkőzésén veretlen maradt, négy győzelem mellett négy döntetlent szerzett és a zalai megyeszékhelyen is tudatni kívánta a kezdeti percekben, hogy leginkább pontokért érkezett.
Ehhez azonban Dobos Sándor fiainak is volt 1-2 szava, akik a legutóbbi fordulóban elszenvedett peches vereség ellenére egy nagyszerű sorozatban vannak.

2 hozzászólás

Gyirmót SE - ZTE FC II 1:0

Második csapatunk Gyirmóton lépett pályára a listavezető hazai csapat ellen. Jól előkészített játéktéren kezdődött a mérkőzés, mindkét csapat nyílt sisakkal játszott így élvezetes első félidőt produkáltak a csapatok, ami gólnélküli döntetlennel zárult.
A szünet után is ott folytatták a csapatok ahogy az elsőt abbahagyták, küzdelmes és élvezetes játék folyt a pályán, ami örvendetes, hogy fiatal csaptunk felvette azt a bizonyos kesztyűt a hazai csapattal szemben.