U9-es csapatunk a Lurkó kupán

Hétvégén a Lurkó kupán vettünk részt az U9-es csapatunkkal! A csoportban a 3.helyen végeztünk, így a másik csoport 2. helyezettjével találkoztunk a 8 közé jutásért,amit sikeresen vettünk. Következett a mérkőzés az elődöntőért,ahol sajnos 1:0-ra kikaptunk a Videotontól!

Így az U9-es csapat a 7. helyen végzett!

ZTE FC - Győr 1:1 (kilencesekkel 3:1)

Játékosaink: Röszler Áron, Jávor Bendegúz, Belső Botond, Fekete Máté, Gyarmati Szabolcs, Vizi Viktor, Ferenczi Romoda Levente, Gájer Balázs

Zalaegerszeg, 2017. Június 13., 15 óra 4

Megosztás a Facebook-on

Hozzászólás írásához be kell lépned. Ha még nincs felhasználóneved, akkor regisztrálnod kell.

AKTUÁLIS HÍREK

Utánpótlás eredmények

U19, 8. forduló: ZTE FC - Mercedes-Kecskeméti LA 3:4 (2:0)
Gól: Vass, Horváh D., Horváth M. , ill. Szekeres, Bozsik, Balla, Kemes (öngól)

U17, 8.forduló: Grosics Akadémia - ZTE FC 2:1 (1:1)
ZTE FC: Köcse - Pataky (Horváth E.), Mód, Sebestyén, Hegedűs - Tuboly (Jóna), Szökrönyös (Buti), Czene - Temlén, Abért, Horváth K. (Májer M.)...

Vereség az első mérkőzésen

Lejátszotta első mérkőzését a 2017/2018-as Future Talents Cup-on U17-es csapatunk. Az ellenfél az ukrán Karpaty Lviv csapata volt. Az első 20 percben kétgólos előnyre tettek szert az ukránok, látszott csapatunk mozgásán, hogy szombaton még többen bajnoki mérkőzést játszottak. Fokozatosan lett kiegyenlített a mérkőzés, de az ukránok pontosabbak voltak a végén is, végül 4:1-re győztek. Gólunkat a 67. percben Temlen Máté szerezte...

A Fradi érkezik Zalaegerszegre

Rangos ellenfél érkezik szombaton Zalaegerszegre, női csapatunk a FÖRCH Női Magyar Kupa 2. fordulójában a bajnoki ezüstérmes Ferencvárost fogadja.

A mérkőzés 15 órakor kezdődik a ZTE Aréna mögötti füves pályán. Szurkoljunk a lányoknak. Hajrá ZTE!

Rangos U17-es torna

U17-es csapatunk 3 napos nemzetközi tornára utazik hétvégén Budapestre. A Goldball 94 FCSE szervezésében rangos nemzetközi mezőnyt sikerült összehozni, 12 csapat küzd 3 csoportban a helyezésekért és a tavaszi play-offért (ami április 10-12. között lesz)

A csoport: ZTE FC, Academia HAGI, FC Karpaty Lviv, FC DAC 1904...

U-19: ZTE FC - DVTK 3:2 gsz: Vass, Szabó, Szökrönyös ill. Géringer, Kacsó

U17: Veszprém - ZTE 0:2 (0:1)
ZTE FC: Köcse - Pataky, Földvári, Sebestyén, Hegedűs - Tuboly, Szökrönyös (Horváth E.), Kiss Á. (Buti) - Czene, Temlén, Májer (Jóna)
Gólszerző: Sebestyén, Szökrönyös...

U19 - 2017.09.16. - 4. forduló: ZTE FC - Szolnok 4:0
Gsz.: Szökrönyös, Horváth D, Szabó P., Szép G.

U19 - 2017. 09.23. - 5. forduló: PMFC - ZTE FC 1:0

U17 - 2017.09.16. - 4. forduló: SC Sopron - ZTE FC 1:1
Gsz.: Horváth D. ill. Horváth Krisztofer

U17 - 2017.09.23. - 5. forduló: ZTE FC - Szolnok 1:0...

Magya Kupa sorsolás, a 32-be jutásért

A Csács -Nemesapátit búcsúztató csapat lesz az ellenfelünk: Pilis (megye I.) - ZTE FC