1. forduló:

ZTE – CSÁKVÁR 31:0 (18:0)

ZTE: Veilinger L. – Németh N.; Fehér Cs., Baki-H. Zs. - Szakály A., Varró V., Fata F. – Nagy D., Tollár P.

Becserélt játékosok: Horváth V., Kulják K., Varga V., Matkó B., Tóth L., Vidos K., Bejczi L.

Gólszerzők: Varró (6), Nagy (5), Kulják (5), Varga (4), Tollár (3), Fata (3), Szakály (2), Németh, Fehér, Baki-H.

Jók: Az egész csapat

Szalai Csaba: Egy nagyon gyenge csapat ellen megérdemelt, fölényes győzelem. Az eredmény nem túlzó.

2. forduló:

VESZPRÉM – ZTE 1:10 (0:8)

ZTE: Fata F. – Baki-H. Zs., Fehér Cs., Vidos K. – Szakály A., Varró V., Nagy D. – Tollár P., Kulják

Becserélt játékosok: Matkó B., Németh N., Varga V.,Bejczi L.

Gólszerzők: Varró (4), Nagy (3), Varga, Tollár, Baki-H.

Jók: Fehér, Szakály, Varró, Nagy, Tollár, Baki-H.,

Szalai Csaba: Egy nagyon kisméretű pályán, kapujuk elé visszahúzódó ellenféllel szemben az első félidőben ötletesen és koncentráltan játszottunk. Kevés hibával szinte minden lehetőségünket kihasználtunk. A második félidőben mikor már kezdtünk fáradni egyre többet hibáztunk, ami a támadásaink pontosságában megmutatkozott és sok helyzetet nem tudtunk gólra váltani.

3. forduló:

ZTE – CSORNA 9:0 (2:0)

ZTE: Veilinger L. – Németh N., Fehér Cs., Mezőfi E. – Fata F., Varró V., Nagy D. – Tollár P., Matkó B.

Becserélt játékosok: Vidos K., Bejczi L., Kulják K., Baki-H. Zs.,

Gólszerzők: Varró (4), Nagy (2), Kulják, Tollár, Fehér,

Jók: Németh, Fehér, Varró, Nagy, Tollár,

4. forduló:

AJKA – ZTE 3:13 (2:8)

Becserélt játékosok: Kulják K., Varga V., Matkó B., Vidos K., Bejczi L.

Gólszerzők: Varró (4), Nagy (4), Vidos (2), Szakály (2), Tollár,

Jók: Varró, Nagy, Szakály,

Szalai Csaba: Az első félórában nagyon ügyesen játszottunk a kapujuk elé visszahúzódó hazaiak ellen. Az utolsó 10 percben azonban két egyéni óriási hibát vétettek védőim, amit az ellenfél egyetlen ügyes támadó játékosa ki is használt. A második félidőben már többet hibáztunk, döcögősen ment a játék és ismét kaptunk egy óriási egyéni hibából egy gólt. Megérdemelt győzelem, jó első félidei játékkal, sajnos 3 óriási egyéni védőhibával.

5. forduló:

ZTE – DOROG 2:0 (0:0)

ZTE: Veilinger L. – Szakály A., Baki-H. Zs., Vidos K. – Fata F., Varró V., Tollár P. – Nagy D., Matkó B.

Becserélt játékosok: Kulják K., Varga V., Bejczi L.

Gólszerzők: Varró (2)

Jók: Varró, Szakály,

6. forduló:

MTE 1904 – ZTE 2:1 (0:1)

ZTE: Veilinger L. – Németh N., Mezőfi E., Vidos K. – Matkó B., Varró V., Fata F. – Tollár P., Kulják K.

Becserélt játékosok: Bejczi L., Horváth V.

Gólszerzők: Varró

Jók: Mezőfi, Varró, Fata, Vidos,

Szalai Csaba: Egy agresszív, jól védekező és pár ügyes játékossal rendelkező ellenféllel játszottunk. Beálltak a kapujuk elé és kontrákkal próbálkoztak.  Ez 'rányomta a bélyegét' a mérkőzésre.  Az első félidőben 3-4x jöttek el a kapunkig egy szabadrúgáson kívül. Végig az ő térfelükön folyt a játék. Amikor kijöttek a kapujuk elől akkor voltak lehetőségeink gólt szerezni, de sajnos csak egyet tudtunk berúgni a 4-5 lehetőségünkből. Vagy a kapusuk védett jól vagy mi voltunk pontatlanok.

A második félidő elején egy szabadrúgásból egyenlítettek, mely óriási kapushiba volt. Ezzel sajnos hatalmas mentális motivációt adtunk az ellenfélnek. Ezt követően sem tudtuk a helyzeteinkből gólt lőni. Volt bőven. Sajnos a kapusuk ma mindent fogott. Egy rossz helyezkedést kihasználó kontrából a vezetést is megszerezték. A vége előtt pár perccel egy büntetőt is vétettünk. Nem érdemeltünk vereséget, de úgy látszik Fortuna most hazai csapattal volt.

7. forduló:

CSÁKVÁR – ZTE 0:25 (0:9)

ZTE: Veilinger L. – Németh N., Mezőfi E - Szakály A., Varró V., Nagy D., Tollár P. – Kulják K., Varga V.

Becserélt játékosok: Vidos K., Kárándi R., Horváth V., Matkó B.

Gólszerzők: Varró (9), Nagy (4), Kulják (2), Matkó (2), Tollár (2), Németh (2), Mezőfi (2), Varga (2)

Szalai Csaba: Aminek örülök, hogy a lányok komolyan vették a mérkőzést, annak ellenére, hogy ismerték az ellenfél játékerejét. Ennek lett az eredménye ismét a sok gól.

8. forduló:

ZTE – VESZPRÉM 16:0 (10:0)

ZTE: Veilinger L. – Németh N.; Baki-H. Zs. – Fata F.,Szakály A., Varró V., Mezőfi E. -  Tollár P. Nagy D.

Becserélt játékosok: Varga V., Matkó B., Vidos K., Bejczi L.,

Gólszerzők: Tollár (6), Szakály (3), Nagy (2), Varró (2), Mezőfi, Matkó, Vidos,

Szalai Csaba: A mérkőzés elejétől magunkhoz vettük a játék irányítását. Góljaink között a támadás minden egyes elemét felvonultattuk: szélsőjáték beadásokkal, egyéni megoldások- betörések, átlövések- kapu előtti kombinatív játék. Egy kellemes ellenféllel szemben jó hangulatú, magabiztos győzelem. Gratulálok a lányoknak.

9. forduló:

CSORNA – ZTE 0:7 (0:5)

Becserélt játékosok: Varga V., Matkó B., Vidos K., Kulják K., Horváth V., Kárándi R.,

Gólszerzők: Tollár (4), Varró (2), Varga

Jók: Németh, Szakály, Varró, Tollár

Szalai Csaba: A mérkőzés első félidejében, mezőnyben nagyon koncentráltan és jól játszottunk, labda biztosak voltunk, ’megbecsültük’ a labdát. Több gólunkat is szép, látványos kombinatív játékból szereztük, emellett 4-6 mondhatni 100% helyzetet alakítottunk ki. Jó volt nézni a játékunkat. Sajnos a második félidőben kicsit visszaestünk játékban, ami a gólokban is megmutatkozott. Gratulálok a lányoknak őszi teljesítményükhöz.