ZTE: Bécs D. – Horváth E.; Tóth Cs.; Simon V.; Nyári V. – Horváth D.; Fata F.; Szakály A.; Tollár P. –Gál A.; Király Cs.

Cserék: Horváth V.; Papp Cs.

Gól lövök:

Jók: Simon Villő; Nyári Virág; Tóth Csenge,

Szalai Csaba: A játék minden elemében jobb teljesítményt nyújtó hazai csapat ellen becsülettel küzdöttünk, de ma csak erre volt elég a csapatom teljesítménye.

2. forduló

2021.09.04.

ZTE – Csákvár TK. 10:0 (7:0)

ZTE: Bécs D. – Horváth E.; Tóth Cs.; Simon V.; . – Horváth D.; Fata F.; Szakály A.; Nérel L.; Hetyei Cs.. –Gál A.; Tollár P.; Király Cs.

Cserék: Nyári V.; Baki-H. Zs.; Bejczi L.

Gól lövök: Tollár Petra (3); Tóth Csenge (2); Szakály Abigél (2); Király Csilla; Hetyei Csenge

Jók: Az egész csapat

Szalai Csaba: A többszörös létszámhátrányban kiálló ellenféllel szemben ügyesen játszottunk, bár a támadás befejezésekkel azért voltak problémák. Több esetben is az ellenfél kapuja előtt nem voltunk határozottak.  Sajnos az ellenfél a második félidő 60 perce körül a minimális létszám alá eset, így a játékvezető félbeszakította a mérkőzést. A mai nap pozitívuma a sok gól és az, hogy talán feledtette a játékosaimmal az előző mérkőzést.

4. forduló

2021.09.19. vasárnap

Kaposvár – ZTE. 1:1 (1:0)

ZTE: Bécs D. – Baki-H. Zs..; Fata F..; Simon V.; Bejczi L.; – Horváth E.; Gál A.; Szakály A.; Tollár P. –Horváth D.; Király Cs.

Cserék: Horváth V.; Csejtei Zs.

Gól lövök: Szakály Abigél

Jók:  Fata Flóra; Simon Villő; Szakály Abigél; Tollár Petra; Horváth Diána

Szalai Csaba: Két közel azonos képességű csapat mérkőzésén mindkét csapatnak voltak még lehetőségei gólszerzésre, de nem sikerült a lehetőségeket értékesíteni. Az első félidőben a hazai, míg a második játékrészben mi játszottunk jobban. Úgy gondolom a játék képe alapján igazságos a döntetlen.

U16 Leány csapat

1. forduló

2020.09.14. Kedd

Siófok – ZTE 1:4 (0:1)

ZTE: Koronczi A. – Dobos L.; Miklós J.L.; Gudics R. – Tóth H.; Müller Zs. ; Ubornyák Cs.; Kincses D.; – Horváth P.

Cserék: Sebestyén B.; Dömötör Zs.; Schorm H.; Horváth K.

Góllövők: Müller Zsófia (3), Horváth Petra

Farkas Ádám: Győzelemmel sikerült elkezdenünk a bajnokságot, amihez gratulálok a lányoknak. Jól kezdtük a mérkőzést, többet birtokoltuk a labdát ellenfelünknél majd megszereztük a vezetést, ezután kiegyenlített játék folyt a pályán. A második félidőt is jól kezdtük gyorsan gólt szereztünk és fokozatosan vettük át a kezdeményezést. Úgy gondolom ilyen arányban is megérdemelten nyertünk teszem hozzá, hogy egy nagyon jól felkészített csapat ellen tettük mindezt.

2. forduló

2020.09.19. Vasárnap

ZTE – Csorna 2:0 (1:0)

ZTE: Koronczi A. – Dobos L.; Tóth L; Gudics R. – Sebestyén B.; Müller Zs. ; Miklós J.L.; Kincses D.; – Ubornyák Cs.

Cserék: Dömötör Zs.; Schorm H.; Horváth N.

Góllövők: Müller Zsófia (2)

Farkas Ádám: Már az első perctől kezdve uraltuk a mérkőzést. Ellenfelünk (Egy kapufától eltekintve) teljesen veszélytelen volt a kapunkra, ami védekezésünknek volt köszönhető. Nagyarányú győzelmünket az ellenfél kapusa hiúsította meg.

3. forduló

2021.09.25. Szombat

Ajka – ZTE 0:11 (0:6)

ZTE: Koronczi A. – Dobos L.; Tóth L; Gudics R. – Tóth H.; Müller Zs. ; Miklós J.L.; Ubornyák Cs.; – Horváth P.

Cserék: Dömötör Zs.; Sebestyén B.; Horváth K.; Steinitz V.

Góllövők: Müller Zs. (4); Horváth P. (4); Ubornyák Cs. (2); Miklós J.L.

Farkas Ádám: Már az első percben megszereztük a vezetést, ami után futószalagon érkeztek a gólok. Örülök, hogy a mérkőzés végéig kitartott a motiváltsága a csapatnak. Gratulálok a lányoknak.

U14 Leány csapat

2. forduló (1. fordulóban szabadnapos volt a csapat)

2021.09.18. szombat

ZTE – Gyirmót 0:1 (0:1)

ZTE: Németh F. – Horváth N.; Mihók A. – Németh P.; Tarsoly H; Schorm H; Havasi J. –Kámán F.; Széll D.

Cserék: Kiss J; Komondi L.

Németh László: Egy újjá szervezett csapattal indultunk neki a bajnokságnak, ami az első 15-20 percben meg is mutatkozott. Ellenfelünk kihasználva meg is szerezte a vezetést de, ezt követően kézben tartottuk a mérkőzést, egymás után több szép támadás vezettünk, ügyes egyéni megoldások voltak, mezőnyben pontos játék, csak a gólok maradtak el. Örülök, hogy a mérkőzés végéig kitartott a győzni akarása a csapatnak, és emelt fővel jöhettünk le a pályáról. Gratulálok a lányoknak a mutatott játékhoz a Gyirmót csapatának a győzelemhez.

3. forduló

2021.09.25. szombat

Tatabánya- ZTE  0:4 (0:2)

ZTE: Németh F. – Horváth N.; Polater Sz. – Németh P.; Tarsoly H; Schorm H; Havasi J. –Kámán F.; Széll D.

Cserék: Kiss J; Komondi L., Mihók A. , Bors Z

Gólszerzők: Kámán Fruzsina 3 gól és Havasi Jázmin 1 gól

Jók: Kámán Fruzsina, Polater Szonja (mezőny legjobbja)

Németh László: Az első perctől kezdve irányítottuk a játékot. A kérdés csak az volt, hogy mikor rúgjuk az első gólunkat. Ez a 20. percben megtörtént majd a félidő előtt megdupláztuk előnyünket. A második félidőben újabb két góllal lezártuk a meccset úgy, hogy kapusunknak gyakorlatilag védeni valója sem volt. Végig kézben tartottuk a mérkőzést egy pillanatig sem merült fel a pontvesztés lehetősége a csapatban. Agilisan, határozottan és gólra törően játszottak a lányok Gratulálok a lányoknak a győzelemhez a Tatabánya csapatának sok sikert a továbbiakban.