ZTE: Veilinger L. – Németh N.; Baki-H. Zs. – Fata F.,Szakály A., Varró V., Mezőfi E. -  Tollár P. Nagy D.

Becserélt játékosok: Varga V., Matkó B., Vidos K., Kulják K., Horváth V., Kárándi R.,

Gólszerzők: Tollár (4), Varró (2), Varga

Jók: Németh, Szakály, Varró, Tollár

Szalai Csaba: A mérkőzés első félidejében, mezőnyben nagyon koncentráltan és jól játszottunk, labdabiztosak voltunk, ’megbecsültük’ a labdát. Több gólunkat is szép, látványos kombinatív játékból szereztük, emellett 4-6 mondhatni 100% helyzetet alakítottunk ki. Jó volt nézni a játékunkat. Sajnos a második félidőben kicsit visszaestünk játékban, ami a gólokban is megmutatkozott. Gratulálok a lányoknak őszi teljesítményükhöz.

U14 leány csapat:

9. forduló:

ZTE – Haladás Viktória 0:7 (0:4)

ZTE:  Koronczi A.- Németh Z., Varga V., Melles L.,-Takács M., Simon B., Horváth N., Tóth L.,-Kincses D.

Becserélt játékosok: Schorm H., Schiller A., Harangozó Zs., Tóth H., Németh F., Odonics P.

Luki András: A mai napon nem volt egyensúlyban a két csapat, amit az eredmény hűen tükrözsajnos a játék minden elemében jobb volt az ellenfél, ami pozitív volt néhány játékosnál az agresszivitás.Szeretném megköszönni a szurkolóinknak az őszi idényben mutatott sportszerű buzdítást.Hajrá ZTE!