Csákvár, 150 néző. Jv.: Oláh (Aradi, Kiss B.)
Csákvár: Tóth D. – Csilus Á., Csonka, Kiprich D., Baranyai – Mészáros, Sándor Gy. (Molnár Cs., 64.) – Tamás N., Daróczi (Nándori, 46.), Nagy Zs. – Sejben V. (Simon, 78.). Vezetőedző: Szijjártó István.
ZTE FC: Szemerédi – Szabó P., Lesjak, Devecseri, Bedi – Kiss M., Madarász (Novák, 68.) – Babati (Gajdos, 46.), Hudák (Szépe, 46.), Barczi – Horváth K. Vezetőedző: Dobos Barna
Gólszerző: Nagy Zs. (15., 21.), illetve Horváth K. (1.).
Sárga lap: Devecseri (43.), Szépe (88.).

1. perc: Horváth Krisztofer kapott remek labdát, aki kilépett őrzője mellett és kissé jobbról, 15 méterről laza mozdulattal emelt a kiinduló hazai kapu fölött a hálóba, 0-1.
15. perc: Nagy Zsolt 20 méteres bombája már a léc alatt kötött ki, 1-1.
21. perc: is, amikor Nagy Zs. került helyzetbe és balról, 14 méterről laposan gurított a kapu bal alsó sarkába, 2-1.

42. perc: Barczi megindulása után játszott Horváth Krisztoferhez, de ziccerben, a kilépő kapusba lőtt.

78. perc: Horváth K. verekedte be magát a 16-oson belülre, de mielőtt lőtt volna, elesett.
88. perc: szabadrúgásból veszélyeztetett a ZTE, a kapusról kijött a labda, a keresztpasszról éppen csak lemaradt Gajdos.

Ezzel a vereséggel a ZTE FC visszacsúszott a tabella második helyére.