Sales gyakornok munkatársat keresünk

Fő feladatok:

  • Értékesítési folyamatok szakmai támogatása
  • Szponzorok felkutatása, kapcsolatok menedzselése, szponzori platformok értékesítése
  • A ZTE FC eseményeire vonatkozó általános jegyértékesítési műveletek támogatása
  • Aktív részvétel a mérkőzésnapi programok szervezésében
  • A Zete Shop és a ZTE Megastore támogatása, árukészlet nyilvántartása, riportok készítése
  • Rendezvények, események szervezésében való részvétel
  • Egyéb, a klub mindennapi működésének szempontjából lényeges feladatok állandó vagy időszakos elvégzése

Elvárások:

  • Aktív hallgatói státusz
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Tájékozottság a ZTE FC hivatalos csatornáin megjelenő információkkal kapcsolatban
  • Elhivatottság a klub szakmai életében való részvétele ránt

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Lendületes, összeszokott csapat

Munkavégzés helye:

  • Hibrid (Klubszékház, Home office)

Jelentkezni a hr@ztefc.hu e-mail címen keresztül tudtok.