ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2016-2017 - Október

SZEOL SC - ZTE FC 0:1

Nagyon nehéz de annál fontosabb 3 pontot szereztünk Szegeden!

ZTE FC: Szappanos - Króner, Nagy, Forgács, Deutsch - Patvaros, Kretz - Hegedűs, Babati, Jakab (Sundas 91.) - Bobál (Daru 73.)

39. perc: Forgács beadását a hazai védők rosszul vették le, a lepattanót Jakab lőtte a kapuba, 0:1!

0 hozzászólás

ZTE FC - Békéscsaba 1912 Előre 2:2

Csató Sándor a Szappanos - Villám, Nagy, Forgács, Deutsch - Patvaros, Kretz - Gottfried, Jakab, Babati - Bobál kezdőt küldte pályára, a padon pedig Fadgyas, Hegedűs, Daru, Szakály, Sundas, Króner és Ekker vártak bevetésre.

1.p Eladtuk a labdát, Forgács egy sárga lapért cserébe csak a 16-os vonalán tudta a kiugró csatárt megállítani. Szerencsére mellé ment a szabadrúgás...

Swietelsky Soproni VSE - ZTE FC 1:4 (1:3)

Az első percek eseményei az egész mérkőzésre rányomták bélyegüket, a Sopron teljesen megzavarodva hamar 3 gólos hátrányba került. Szépíteni ugyan sikerült, de az újabb kiállítás eldöntötte a meccset.
Szünet után nem erőlködtünk a hazaiak meg képtelenek voltak a kapunkig eljutni. A cserék és a sárga lapok jelentették az eseményeket és a végén Babati szabadrúgása.
Jól kihasználtuk az emberelônyöket és fontos 3 pontot szereztünk. Hajrá ZTE!