ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2015-2016 - Augusztus

Vác FC - ZTE FC 1:4

Csapatunk ma Vácon lépett pályára a forduló záró mérkőzésén. Csank János figyelmeztetett, hogy nem lesz sétagalopp a pont nélküli hazaiak elleni 90 perc, ami be is igazolódott.

Daru fejesével korán sikerült megszerezni a vezetést, amit a szünetig megőriztünk. A fordulást követően a hazaiak tempót váltottak, de a két gyors kontra utáni 2 kiállítás és Szakály fantasztikus gólja eldöntötte a meccset. A hajrában Daru és Városi találatai pedig eldöntötték a három pont sorsát.

0 hozzászólás

ZTE FC - Dunaújváros PASE 4:0

Csapatunk hazai környezetben próbálta feledtetni a múltkori kisiklást. Ami nagyszerűen sikerült, hiszen Csank János tanítványai sanszot nem adva a Dunaújvárosnak, magabiztos győzelmet arattak.

A Mester a Szappanos - Simonfalvi, Gyagya, Forgács, Fodor - Bedi, Nagy - Horváth R., Szakály, Városi - Daru összeállításban küldte pályára a csapatot. Már az első perctől irányítottuk a játékot, Forgács kapufája és Daru ziccere jelezte, hogy nem bízzuk a véletlenre, minél hamarabb el akarjuk dönteni a 3 pont sorsát.