ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2013-2014 - Április

ZTE FC - Balmaz Kamilla 2:2

Két gól itt, két gól ott, két kapufa itt, két kiállítás itt - ami a tényeket illeti. De azért ennél valójában sokkal több dolog történt a ma délutáni mérkőzésen. Először is Vittman Ádám visszatért a csapatba, és ha már játszott, hintett is azonnal kettőt, de milyen kettőt... Aztán, hogy ne csupa tejfel legyen az életünk, gyorsan összehoztunk mi is kettőt. A félidő hajrájában Kovács Gergő a kapufát találta el, így maradt a szünetben a 2:2.

A fordulás után továbbra is mi irányítottunk...

3 hozzászólás

SVSE-GYSEV - ZTE FC 3:3

Csapatunk ma Sopronban lép pályára, az SVSE vendégeként. Lendvai Miklós dolgát a sérülések mellett ezúttal eltiltások is nehezítik, íme a kezdő: Vlaszák - Preklet, Bogunovic, Kovács, Hajdú - Holdampf, Sluka - Babati, Kovács L., Frizoni - Tóth L.

Jól indult számunka a találkozó, hiszen a 18. percben Hajdú szabadrúgását Preklet fejelte a felső sarokba, 0:1!