ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2012-2013 - Május

Kozármisleny - ZTE FC 1:1 (ÉLŐBEN)

Sikerült törölnöm az eddigi eseményeket...

Pavicevic góljával vezetünk az 57. percben, viszont Seye egy utánrúgás miatt teljesen feleslegesen kiállíttatta magát...
60. perc: 10 emberrel játszunk, de egyenlőre nem látszik a különbség a csapatok között!
63.p Penksa kapott sárgát időhúzásért, 5 perccel később a portás hatalmas bravúrjára volt szükség a vezetés megőrzéséhez!

47 hozzászólás

ZTE FC - Csákvár 4:0 (ÉLŐBEN)

Csapatunk az utolsó előtti hazai mérkőzésén a Csákvár csapatát fogadja a ZTE Arénában. Ellenfelünktől csúfos vereséget szenvedtünk ősszel, úgyhogy már csak ezért is kötelező ma a győzelem.

A kezdés előtt Lendvai Miklós, Dr. Magyar László, Péter Zoltán, szurkolóink és csapatunk több tagja köszöntötte születésnapja alkalmából Jandovics Jenőt, klubunk csupaszív utánpótlás edzőjét.

5.p. Eddig egy szögletig jutottunk, de azt Seye jóval mellé fejelte...

52 hozzászólás

Baja - ZTE FC 2:1 (ÉLŐBEN)

Csapatunk ma Baján lép pályára az utolsó előtti helyen álló vendéglátók ellen. A helyezéstől függetlenül a győzelemhez maximális odafigyelésre lesz szükség, a dobogóra még odaérhetünk, fontos lenne a három pont megszerzése

1.p. Frizoni beadását Pavicevic elől mentették a védők. Nagy helyzet volt
2.p. Grbic harcolt ki 11-est, Kocsárdi lövi, gyengén, kivédte a kapus, Frizoni ismétlését is megfogta.

10 perc telt el, vezethetnénk, ha...