ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2010-2011 - Augusztus

ZTE FC - Kecskeméti TE-Ereco 2:1

Csapatunk ma este ismét hazai környezetben - a mindenkire veszélyes Kecskemét ellen - játszott bajnoki mérkőzést. Egész héten optimista hangulat jellemezte a felkészülést, hiszen mindenki bevethető állapotban várta a meccset, ám a péntek délutáni edzésen Pavicevic kidőlt a sorból, álmatlan éjszakát okozva ezzel Csank Jánosnak. A mester azonban Szalai csapatba állításával és Rajcomar előre küldésével megoldotta a problémát. A holland pedig egy duplával hálálta meg a bizalmat.

0 hozzászólás

Csorna - ZTE FC II 4:3

Második csapatunk ma Csornán lépett pályára NB III-as bajnoki mérkőzésen. Az időjárás nem fogadta kegyeibe a mérkőző feleket, eső áztatta játéktéren kezdődött a találkozó.
Álomszerűen indult számunkra a meccs, a 7. és a 14. percben is gólt szereztünk. Ezután kicsit visszaestünk, kiegyenlített lett a játék és a 16. percben szépítettek a hazaiak. Továbbra is a Csorna támadott többet és a félidő végén ki is egyenlítettek, így döntetlen állással vonultak a csapatok a pihenőre.

ZTE FC II - Kőszeg SK 2:1

Második csapatunk ma a harmadik vonal újoncát, a Kőszeg SK-t fogadta hazai környezetben.
Balázs Zsolt fiainak cseppet sem volt könnyű dolga, hiszen a vendégek masszív csapat benyomását keltették és végig fegyelmezetten futballoztak.
Az NBI-es keretből ezúttal Panikvar, Ivancsics, Delic és Vittman játszott vissza, az ő rutinjuknak, valamint a csereként beálló Németh Máriónak köszönhetően sikerült begyűjtenünk a 3 pontot.