ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2009-2010 - Április

ZTE FC II - Kaposvölgye 1:1

Második csapatunk - rutinos játékosokkal kiegészülve - ma délután a Kaposvölgye együttesét fogadta hazai környezetben. Győzelmünk esetén közelebb kerülhettünk volna a középmezőnyhöz, azonban ezt megakadályozták a jól felkészült somogyiak.

Nem indult jól számunkra a találkozó, hiszen a vendégek jutottak előnyhöz az első félidőben, ám a szünet után Kovács góljával sikerült egyenlítenünk. A győzelmhez szükséges plusz és átütő erő azonban nem volt benne a játékunkban, így maradt az 1:1-es döntetlen és az egy megszerzett pont.

0 hozzászólás

Kecskemét - ZTE FC 2:2

Csapatunk kissé álmosan kezdett Kecskeméten, aminek az lett az eredménye, hogy vezetést szereztek a hazaiak és nem rajtunk múlott, hogy nem kaptunk újabb gólt... Az első félidő zárásaként Rudnevs egyenlíthetett volna, azonban elhibázta a ziccert...
A szünetet követően átvettük a játék irányítását, bátran próbálkoztunk, ám komolyabb helyzetet nem sikerült kialakítanunk. Aztán szinte a semmiből újabb gólt szerzett a Kecskemét, ám szerencsére sikerült gyorsan szépítenünk. A hajrában aztán mindent megtettünk az egyenlítésért, amit végül Magasföldi nagyszerű találata hozott meg.

ZTE FC - Győri ETO 1:1

Csapatunk a 23. forduló utolsó mérkőzésén egy nagy iramú 90 percet produkált a Győri ETO ellen. Az első félidei jó kezdésünk után visszaestünk, a győriek egy gyors kontra után meg is szerezték a vezetést. A bekapott gól megfogott bennünket, a szünetig nem is találtunk rá a jó ritmusra.
A második 45 percben aztán mindent megtettünk az egyenlítésért, Illés Gyula sokadik hatalmas átlővése jelentette az egalizálást. A gól után hátralevő fél órában már mi irányítottuk a játékot, helyzeteket dolgoztunk ki, ám amit Rudnevs ősszel csukott szemmel is belőtt volna, azt most elhibázta. Sem ő, sem társai nem tudtak túljárni Stevanovic eszén, így maradt az 1:1.