ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2009-2010 - Május

ZTE FC II - Gyirmót 1:2

Második csapatunk ma az utolsó szalmaszálak egyikébe akart kapaszkodni, bravúrt bemutatva szerettük volna legyőzni a bajnokesélyes Gyirmót együttesét.
Jól is indult a mérkőzés, hiszen Petneházi révén sikerült vezetést szereztünk. A félidő közepén aztán védőink elnéztek egy indítást, ami után egyenlítettek a vendégek. Ezt követően kiegyenlített játék folyt a pályán, különösebb izgalom nélkül.
A szünetet követően a Gyirmót játszott bátrabban, de nagy helyzetet nem tudtak kialakítani. Aztán a 67. percben megfogyatkoztunk, Barna megkapta második sárgáját, majd a pirosat.

0 hozzászólás

ZTE FC II - Pécsi MFC 0:0

Második csapatunk ma este a rutinos játékosokat felvonultató Pécs együttesét fogadta hazai pályán.

A végig izgalmas és eseménydús mérkőzésen fiataljaink jól játszottak és megérdemelten szereztek egy pontot. Ha a döntő pillanatokban jobban figyelünk, akkor talán győzhettünk is volna.
A mai bíztató játékra bátran lehet alapozni a hátralevő két fordulóban, ahol viszont már bravúrokat kell produkálnunk, hogy elérjük a célunkat, vagyis bent maradjunk az NBII-ben.

ZTE FC - Nyíregyháza 4:3

Csapatunk a Soproni Liga 30. fordulójában a már kiesett Nyíregyházát fogadta és egy gólgazdag mérkőzésen szép győzelmet aratott.

A találkozó elején az öltözőben ragadtunk, hiszen negyed órát követően már kétszer is betaláltak a vendégek. A bekapott gólok után nehezen tértünk magunkhoz, csupán a félidő hajrájában tudtunk helyzetbe kerülni.
A szünetben aztán Csank János rendezte a sorokat és beállította Kambert, aki megadta a kellő stabilitást a középpályánknak.

Vasas - ZTE FC 2:3

Csapatunk a Soproni Liga 29. fordulójában Angyalföldön, a Vasas ellen lépett pályára és fontos győzelmet aratott.

Nem indult jól számunkra a mérkőzés, hiszen egy vitatható játékvezetői ítéletet követően 11-esből vezetést szereztek a hazaiak. A bekapott gól sem ébresztett fel bennünket, Vlaszák bravúrjaira volt szükség, hogy ne kerüljünk nagyobb hátrányba. Negyed órát kellett várni, hogy kijöjjünk a szorításból és további 10 percet, hogy egyenlítsünk: Kamber egy nagyszerű alakítást követően egalizált. A félidő hajrájában pedig átvettük a vezetést, Pavicevic nagyszerű lövésével már 2:1 ide!

Haladás - ZTE FC 1:1

A Soproni Liga 28. fordulójának zárómérkőzésén csapatunk 1:1-es döntetlenre végzett a szombathelyi Haladással.
Kissé talán bátortalanul kezdtünk, nagy területet hagytunk ellenfelünknek, akik egy szerencsés találattal meg is szerezték a vezetést. A bekapott gól után aktívabb lett a támadójátékunk, de vagy csatáraink tévesztettek célt, vagy pedig Rózsa hárított bravúrral.
A szünet után változtatott Csank János, Pavicevic és Sluka beállításával nagy pluszt kapott a csapat, egy óra után megérdemelten egyenlítettünk.