ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2008-2009 - Május

ZTE FC II - Barcsi SC 0:3

NBII-es csapatunk a kiesés ellen küzdő Barcsot fogadta 18 órai kezdettel a ZTE-Arénában.
Ezen a mérkőzésen nekünk semmi, az ellenfélnek viszont minden bejött. Az első félidőben talán kicsit indokolatlanul is védekezőleg álltunk fel, a szünet után azonban váltott Dobos Sándor, de ezen a délutánon nem sikerült betalálnunk, így nem lehetett más a vége, mint vereség...

2 hozzászólás

Haladás - ZTE FC 1:2

Csapatunk a 2008-2009-es év lezárásaként Szombathelyen vívott presztízsmeccset a Haladással.
A helyezések már korábban eldőltek, ennek megfelelően langyos iramban, ám annál nagyobb szurkolói fiesztával indult a mérkőzés. Az első játékrészt leginkább mezőnyjáték és Vlaszák-védések jellemezték. A szünetben Beállt Balázs lendületet adott a csapatnak, ám amíg mi csak kapufát értünk el, a hazaiak megszerezték a vezetést.

Tatabánya - ZTE FC II 3:3

Második csapatunk ma Tatabányán lépett pályára, elég tartalékos összeállításban.
Fiataljaink nagy lelkesedéssel kezdték a mérkőzést aminek meg is lett az eredménye, mert a 7. percben megszereztük a vezetést. Ezután a hazai csapat is nagyobb sebességre kapcsolt, a 36. percben egy védelmi hibát kihasználva kiegyenlített. Nem sokkal később egy újabb védelmi megingás után már a hazaiaknál volt az előny.

0 hozzászólás

ZTE FC - BFC Siófok 5:3

Csapatunk a Siófok elleni mérkőzéssel zárta hazai szereplését a Soproni Ligában.
Izgalmas, jó iramú meccsnek indult, ám egy védelmi rövidzárlatot követően a vendégek szereztek vezetést. Szerencsére azonban a válaszra sem kellett sokat várni, Rudnevs egyenlített. Majd a gólnál hibázó Kovács Gergő jóvá tette bakiját, immár 2:1 ide. A középkezdésből szinte azonnal egalizált a Siófok, nem nagyon örülhettünk a vezetésnek.

50 hozzászólás

ZTE FC II - Gyirmót 1:3

Második csapatunk ma 18 órai kezdettel az NBII Nyugati-csoportjának listavezetőjét és egyik bajnokesélyesét, a több rutinos játékost a soraiban tudó Gyirmót együttesét fogadta.
Kiegyenlített mezőnyjáték jellemezte az első negyedórát, aztán egy jó kiugratást Laki váltott gólra, amit Pirka öngóljával kiegyenlítettünk, így döntetlennel zárult az első 45 perc.
A szünetet követően úgy kezdtünk el futballozni, ahogy azt a legelejétől kellett volna, ám most is kihagytuk a ziccereket. Sági ordító helyzete után közvetlenül Baumgartner csavart a pipába, majd Tóth növelte a vendégelőnyt.