ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2008-2009 - Április

ZTE FC - Győri ETO FC 2:7

Rémálomszerű kezdés, álomszerű folytatás, kihagyott helyzetek, amik a szünet után egy kis bírói segédlettel megbosszulták magukat...

A gólarány túlzó, de a Győr teljesen megérdemelten győzött ezen az estén... Sajnos ezúttal elmaradtak a jó teljesítmények, a második félidő első 15 percében mutatott zavart játékot könyörtelenül kihasználták az ETO rutinos futballistái...

14 hozzászólás

ZTE FC - Vasas 3:1

Csank János és fiai ma este egy igazi helyosztó mérkőzést játszottak a Vasas ellen.
A játékosokon az első perctől kezdve látszódott a tét nagysága és a feszültség. Olyan hibákat vétettünk, amiket edzéseken sem követünk el. Aztán jött a sokk: megszerezte a vezetést a Vasas. Szerencsére a bekapott gól után nem estünk pánikba, fokozatosan rákényszerítettük a vendégekre az akaratunkat, hibáztak is és Waltner góllal büntetett, 1:1.

19 hozzászólás

Kozármisleny SE - ZTE FC II 1:1

Második csapatunk ma Kozármislenyben lépett pályára NBII-es bajnoki mérkőzésen.
Többnyire a két tizenhatos közt folyt a játék, a félidő második felétől a hazai csapat enyhe mezőnyfölényt harcolt ki, de a védelmünk Pogacsiccsal az élen jól szűrte meg a hazai támadásokat. Az első játékrész gól nélküli döntetlennel zárult.
A szünet után is a hazai csapat kezdett aktívabban, de egy gyors kontra után a 65. percben Délczeg hibázott óriási gólhelyzetben.

1 hozzászólás

ZTE FC II - Integrál DAC 4:2

Dobos Sándor együttese ma délután az ex-dunaújvárosi légiósokkal megerősített Integrál DAC csapatát fogadta a ZTE-Arénában.

Bátor letámadásaink és támadójátékunk meghozta az eredményét, hiszen Burányi és Lukács góljaival már az első félidőben sikerült előnyt szereznünk, amit a szünet után viszonylag gyorsan visszaadtunk. De az egyenlítés után volt tartása csapatunknak, Horváth és Balázs góljaival itthon tartottuk a 3 pontot.

Paksi FC - ZTE FC 1:1

Csapatunk ma délután Pakson vendégeskedett, ahol nem várt könnyű 90 perc Csank János fiaira, hiszen a Gellei Imre fémjelezte együttes hazai pályán bárkire veszélyes.

Langyos iramban indult a mérkőzés, az első félidőben 1-1 lövést leszámítva csupán a középpályán csordogált a labda. A szünet után aztán a frissen beállt Balázs megszerezte a vezetést.