ZTE FC MÉRKŐZÉSEK - 2007-2008 - Május

ZTE FC - REAC 3:3

Hazai pályán a REAC csapata ellen mindenképpen a győzelem volt az elfogadható eredmény, ami az 5. helyezés eléréséhez elengedhetetlen.

Sajnos a mérkőzés nem úgy indult, ahogy szerettük volna, megszerezték a vezetést a vendégek. A szünetig már nem változott az eredmény, nem sikerült az egyenlítés. Sőt... fordulás után újabb gólt ért el a REAC, már 0:2.

9 hozzászólás

Tatabánya FC - ZTE FC 0:2

Ma 19 órai kezdettel a Tatabánya vendégeként, de a BVSC-pályán léptünk pályára. Egy újabb esélyt kaptunk a felzárkózásra, ugyanis a bányászváros idén önmaga árnyékaként teljesít, így egy esetleges győzelemmel megközelíthetjük a célként kitűzött 5. helyet.
A mérkőzés első percétől ellenfelünknek támadtunk, a 3. percben meg is hozta a gyors eredményt: Tóth Zoltán jobboldai beadását a gólkirály-jelölt Waltner Róbert juttatta a hálóba, 0:1.